Menu

Saç Büyüsü ile Aşıkları Ayırma

Aşık etme büyüleri genel olarak insanlar tarafından tercih ediliyor olsa da genelde iyi niyetle yapılmaktadır. Ancak birbirini deli gibi seven kişileri ne yaptıysa ayıramayan kişiler de saç büyüsü ile aşıkları ayırma uygulaması üzerine medyumlarla sıklıkla görüşmektedirler. Bu yapılacak olan işlem kara büyüdür ve genelde doğru bir şekilde yapılırsa tutar ve birbirine aşık olan kişiler sevgilerini nefrete dönüştürürler. Çok basit yapılan bir büyü olmasına rağmen etkisi ve tesiri bir o kadar güçlüdür. Bu yazımızda sizlere hem saç büyüsü hakkında bilgi verip, hem de saç büyüsü ile aşıkları ayırma büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevaplar vermek istiyoruz.

Saç Büyüsü Nedir?

Daha çok kıl büyüsü olarak da anılır. Ayırmak için yapılan bir büyüdür. Saç teli ile eşleri ayırma büyüsü başta olmak üzere sevgilileri ayırma veya aşıkları ayırma büyüsü olarak da uygulanır. Medyumlar tarafından yapılabilen kara büyülerden birisidir. Oldukça basit elde ediliyor olsa da bozulması bir hayli zordur. Kendini gizleyen büyü olduğu için fark edilmesi çok zordur. Ayırmak isteyen kişi kendi saç telini medyuma verebilir, medyum herhangi bir saç teliyle yapabilir ya da daha çabuk etki etmesi için ayrılması istenilen kişilerin saç kıllarına ihtiyaç duyabilir. Bu büyü bizim tarafımızca yapılmaz. Burada paylaşılan bilgiler bilgi vermek adına internet sitelerinden alınan kaynak bilgilerden ibarettir.

Aşıkları Ayırma Büyüsü

Birbirini seven aşıkların ayrılması için yapılan bu büyü genelde çekemeyen, kıskanç insanlar tarafından bir de kendisi sevdiği için böyle büyüler yaptırmak insanlar bulunmaktadır. Örneğin; bir kız bir erkeği çok seviyor ya da ona deliler gibi aşık olmasından dolayı başkasıyla birlikte olmasını yediremeyip onların ayrılması için medyumlardan destek alarak böyle bir büyü yaptırabilir. Tam tersi olarak erkek için de düşünülebilir. Bu büyünün bir amacı da ayırdıktan sonra büyüyü yaptıran kişiye aşık etmesidir. Hem bağlar hem aşık eder ve ömür boyu birbirlerine bağlı bir insan haline gelirler.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra