Menu

Resme Okunan Ayırma Büyüsü

Ermeni ve Süryani kökenli olan ayırma büyüleri sınıfında yer alan resme okunan ayırma büyüsü de oldukça etkili büyü çeşitlerindendir. Bu büyü çeşidi büyü sınıfları arasında yer alan kara büyü olarak da adlandırılmaktadır. Bu büyüyü sevmediğiniz kişiler için yapılabildiği gibi intikam amacı ile de yapılmaktadır. Büyünün yapılışına göre de birçok farklılık görülmektedir. Bu büyü yapılırken tek bir kişi için de yapılabileceği gibi bir çift için de yapılabileceği söylenmektedir. Büyünün yapılışı sırasında resimler masanın üzerine konarak Ermenice bir dua okunmaktadır. Daha sonra elimizdeki bu fotoğraflar Ermenice dualar eşliğinde yakılmaktadır. En son olarak da yanan fotoğrafların küllerini bir kâğıt içine koyarak ağaç dibine gömülmektedir. Gömme işleminden sonra üzerine su dökülmektedir. Bu işlemler yapılırken büyü yapan kişi büyü yaptırdıkları kişileri yakından takip etmeleri gerekmektedir. Büyünün etkisinin bu kişiler üzerinde görülüp görülmediği dikkatle bakılmalıdır.

Resme okunan ayırma büyüsü oldukça etkili bir soğutma büyüsüdür. Ermeni kökenli olan bu kara büyü sınıfındaki büyü çok tehlikelidir. Günlük yaşantımızda olduğu kadar ahiret yaşantımızda da bizi çok fazla etkileyecek olan bu büyüler çok dikkat edilerek yapılması gerekmektedir. Çünkü bu büyü sayesinde eğer bir çiftin ayrılığı düşünülerek yapılıyorsa 14 gün içerisinde ayrılmaları sağlandığı düşünülmektedir. Eğer bu büyü bozulmak istenirse de işlem yapılmış olan ağaç bulunarak kâğıt çıkarılarak özel dualar okunmaktadır. Bu dualar yine Ermenicedir.

Resme Okunan Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Resme okunan ayırma büyüsü yaptıran kişiler bir süre sonra pişman olarak bu büyüyü bozmak istemektedirler. Bu amaçla büyüyü yaptırdıkları büyücülere giderek resme okunan ayırma büyüsü nasıl bozulur sorularını sorarak bozdurmaya çalışmışlardır. Bu büyüyü bozmak için büyü yapılan kişinin fotoğraf ve bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Fotoğraflar kesilerek 7 adet mum eşliğinde yakılır. Bu arada Ermenice ve Süryanice dualar okunmaktadır. Ardından parçalanan fotoğraflar üst üste getirilir ve bu işlem 3 gün boyunca devam etmesi gerekmektedir. Bu 3 günlük süreçte fikirlerini birden değiştirerek yaptıkları büyünün etkisinin gitmesini istemeyen kişiler de olmaktadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra