Menu

Para Büyüsü Yapmak İstiyorum Nasıl Yapılır?

para büyüsü nasıl yapılırPara Büyüsü Nedir?

Bugün bütün ihtiyaçlarımızı karşılaya bilmek için çok sık bir şekilde paraya ihtiyaç duymaktayız. Paranın hayatımızdaki önemi bu kadar büyük bir yer kaplarken para kazanmak için yapılacak birçok şey vardır. Para kazanmak için para kazanma büyüsü de yapmak bu yöntemlerden biridir.Para kazanma büyüsü yapmak için gerekli olan bu malzemeler;

1-) Karınca duası

2-) Bereket Duası

3-) Dua okunacak cüzdana sığan cisim

Yukarıda yazmış olduğumuz yöntemlerin özel uygulanışı ile para sıkıntınızı hafifletecek ve para büyüsü yapabileceksiniz. Kötü amaçlı olmayan bu büyüleri yapmak, dua okumak diyede adlandırla bilinir. Günahsız bir şekilde büyü yapmanın ve kesin sonuca ulaşmanın tek yolu bu şekilde bu büyüyü uygulamaktır.

Para Büyüsü Nedir?

Para büyüsü adında da geçtiği gibi ekonomik anlamda zor günler geçiren ve para sorunlarını çözmek isteyen insanlar için yapılması gereken bir büyüdür. Aynı zamanda bu yazımızda anlattığımız  büyünün yapılması, üzerinizde para kazanmanıza bolluk ve berekete çıkmanıza engel bir büyü varsa onun bozulmasına sebep olmaktadır. Maruz kaldığınız bir büyünün bozulması için en etkili yöntem budur. Aynı zamanda bu büyünün yıl içerisinde en az 2 defa tekrarlanması sizi rahatlatacak ve üzerinizden kara büyüleri alacaktır.  Yılda iki defa tekrarlanmasındaki en önemli etken ailenizi ve sevdiklerini koruma altına almak içindir.

Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hafta başından itibaren düzenli olarak sabah namazını kılmanız gerekmektedir. Sabah namazını kılarken namaz kıldığınız kıyafetlerden birinin cebine okuyup üfleyeceğimiz cisimi koyunuz. Bu cisim hurma çekirdeği, zeytin çekirdeği gibi topraktan gelen bitkisel bir ürün olabilir.  Bir hafta boyunca düzenli kılınan sabah namazının ardından gün içerisinden gusül abdesti alınmış bir şekilde dolaşılacaktır. Bir hafta tamamlandıktan sonra gelen ilk Cuma gecesi bir bardak suyun içine atılan çekirdeğimize 7 defa Karınca Duası ve 7 defa Bereket Duası okunduktan sonra, 11 defa fatiha okunacak ve her fatihanın sonunda suya üflenecektir. 11. Fatihadan sonra su içilecek dua edilecektir. Bir bez ile değil kendiliğinden kurulanmaya bırakılmış olan çekirdek iyice kuruduktan sonra cüzdanın içine koyulacaktır. Bu yöntem ile çok kuvvetli bir para büyüsü yapmış olacaksınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra