Menu

Papaz Büyüsü Nedir ve Nasıl Anlaşılır?

papaz büyüsü nasıl anlaşılırPapaz büyüsü bir çeşit aşk büyüsüdür. Sevdiği kişiyi kendine aşık etmek isteyenler bu büyüye başvurabilir. Papaz büyüsü olarak bilinen bu büyü sanılanın aksine illa ki gayri müslim yani müslüman olmayan biri tarafından yapılması gerekmez. Papaz büyüsünün birçok yapılış amacı vardır. Bunlardan bazıları şunlardır: Örneğin sizi terk eden birisini geri getirmek için, ayrılan eşleri ya da sevgilileri birleştirmek için papaz büyüsü yapılır.

Çok kısa bir sürede 3 gün gibi kısa sürede her kimi istiyorsanız kendinize aşık edebilir aşkından size deli divane olmasını sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsünü  sadece büyüyü yapan kişi bozabilir. Papaz büyüsü diğer bir deyişle gideni geri getirme büyüsüdür. Papaz büyüsü hem kadınlar için hem de erkekler için yapılabilmektedir. Papaz büyüsünü herkes yapamaz. Yani bu büyüyü yapacak olan kişiler ender ve nadir bulunan kişilerdir. Eğer bir kişi papaz büyüsüne maruz kalmışsa ani gelişmeler ve değişmeler başlar.

Papaz büyülerinin birçok yapılış amacı vardır. Halk arasında en sık bilineni adet kanı büyüsüdür. Adet kanına Süryanice ve yahut İbranice birkaç bir şey okunur ve hemen ardından gül suyu ile karıştırılır. Sonrasında ise büyü yapılacak olan kişiye yapılan bütün bu şeyler ya yedirilir ya da içirilir. Büyünün tesirini göstermesinin ardından büyüye maruz kalan kişi karşısındaki kişiye kul köle, deli divane olur. Bu büyüde genellikle erkek için kadının adet kanı, kadın için ise erkeğin menisi  kullanılmaktadır ve bu büyü oldukça etkili bir büyüdür.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Mesela her şey yolunda giderken bir anda eşiniz başka bir kadınla olmayı tercih ediyorsa ve evine hiçbir şekilde gelmek istemiyorsa, bir kişi evlenmek istiyor ama bir türlü bir şekilde olmuyorsa, anlamsız ve nedensiz aniden ayrılıklar yaşadıysanız kısacası istediğiniz hiçbir şey yolunda girmiyorsa bu papaz büyüsü olabilir. Papaz büyüsü bazen kusma şeklinde de kendini gösterebilmektedir.

Bu büyüde anormal davranışlar ve belirtiler gözükmediği için anlaşılması bazen zor olmaktadır. Papaz büyüsünün görünen en önemli etkisi isteğiniz ve yapmak isteğiniz işin hiçbir şekilde yolunda gitmemesidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra