Menu

Ölü Toprağı Serpme Büyüsü

Ölü toprağı ile yapılan tüm büyüler kara büyülerin arasına girmektedir. En kuvvetli ve etki süresi oldukça kısa olan bu yöntemi genellikle medyumlar kullanır. Bu büyü mezarlıktan herhangi bir ölü toprağı alınarak yapılmaz. Büyünün tesirinin oldukça kuvvetli olması isteniliyorsa mutlaka yeni ölmüş bir kişinin mezarından alınan toprak ile yapılması gerekir. Bu büyünün tesir süresini de kısaltacaktır ve daha kısa süre de sonuç almanızı sağlayacaktır. Ölü toprağı serpme büyüsü genellikle ev içerisinde bir yere konularak hane içinde huzursuzluk çıkartmak için yapılır. Özellikle evli çiftlerin ayrılması için kullanılan bir kara büyü çeşididir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tehlikeli bir büyü olduğundan dolayı mutlaka kişi bu büyüyü kendisi yapmamalı. Özellikle işin ehli bir büyücüye gidilmelidir. Ölü toprağı serpeme büyüsü yeni ölmüş kişinin mezarından alınan toprak ile yapılacağı için bazı duaların okunması gerekir. Bu duaları internetten bularak kendiniz okumaya kalktığınızda yanlış bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Kara büyüler arasında yer alan bu büyüde genellikle cinler büyücüye yardım eder. Bu yüzden kişinin yanlış bir harekette bulunmaması gerekir. Büyü doğru bir şekilde yapıldığında hane içinde etkileri oldukça kısa bir süre içerisinde gözükecektir.

Büyünün Etkileri Ne Kadar Sürede Belli Olur?

Büyü süreleri genellikle büyüyü yapan kişiye göre farklılık gösterir. Ölü toprağı serpme büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa sürede etkilerini gösterecektir. Fakat bunun için büyü yapılı olan materyali ev içerisinde ev halkının görmeyeceği ve bulmayacağı bir yere saklamanız gerekir. Kişiler bu büyüyü bulurlar ise büyünün tesiri zaman içerisinde azalarak kaybolacaktır. Ölü toprağı serpme büyüsünün en büyük belirtisi huzursuzluktur. Büyü yapılan kişinin normal hayatla bağı kesilir ve davranışlarında belirgin bir şekilde değişiklikler baş gösterir. Özellikle eşini farklı şekilde görmeye başlar ve ona kötü sözler söyleyerek, kötü davranmaya başlar. Bu da aile içerisindeki huzuru kaçırır ve kişilerin evlilikleri zaman içerisinde çatırdayacaktır. Bu büyünün daha kısa süre içerisinde kişilerin evliliğini bitirmesi için muskaya yazdırma yöntemi kullanılabilir. Fakat büyü dinimizde de yeri olmayan bir konu olduğundan dolayı tavsiye edilmez.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra