Menu

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Çözülür?

Tesir bakımından en etkili büyülerden biri olan ölü toprağı büyüsü, genellikle yeni ölmüş birinin mezarından alınan toprak ile yapılır. Mezardan alınan toprak ile yapıldığı için oldukça kuvvetlidir ve tesir süreside oldukça kısadır. Bu yüzden çok fazla tercih edilen büyüler arasında yer alır. Kara büyü olarak geçen ölü toprağı büyüsünü yapmak oldukça zordur. Bu yüzden en tecrübeli büyücüler bile bu büyüyü yaparken zorlanırlar. Bunun nedeni ise cinlerle bağlantıya geçerek ölü toprağı üzerine dualar okunmasıdır. Cinler yanlış bir dua okunması sonucunda büyüyü yapan ve yaptıran kişiye musallat olabilir. Bu yüzden dikkat edilerek yapılmalıdır. Ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür merak edenler için bu büyüyü çözmek o kadar da kolay değildir. Sebebi ise yapılırken de oldukça zor yapılmasından kaynaklanır. Bu büyüyü ancak yapan kişi çözebilir. Çünkü büyücü cinlerle irtibata geçtiğinden dolayı gene aynı kişinin bu büyüyü bozmak için aynı cinlerle büyüyü bozması gerekecektir.

Ölü Toprağı Büyüsü Belirtileri

Ölü toprağı büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için kişi üzerinde kısa sürede etkileri belli olacaktır. Özellikle, kişi üzerindeki en büyük belirtisi davranış değişiklikleridir. Kişi olduğundan daha sinirli, agresif bir kişiliğe bürünerek çevresindeki kişilere kötü davranmaya başlar. Özellikle hane içine yapılan bir büyü ise kişi eşine, çocuklarına karşı bambaşka davranmaya başlar. Şiddet uygulamalar, kötü sözler kullanarak davranış bozuklukları ortaya çıkar. Bunun sebebi bu büyünün genellikle evli çiftlerin ayrılması için kullanılmasından kaynaklanır. Eşlerden birine bu büyü yapıldığında kısa sürede kavga ve şiddetten dolayı evlilikleri sonlanacaktır. Ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür denildiğinde bu büyüyü bozmak için öncelikle büyüyü kimin yaptığını ve kime yaptırdığını bulmalısınız. Çünkü büyüyü ancak yapan kişi çözebilir.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma Süresi

Ölü toprağı büyüsünü bozmak için çok kuvvetli bir büyücüye de gidebilirsiniz. Fakat büyü oldukça etkili olduğundan dolayı bozma süresi de kişiye göre farklılık gösterebilir. Ölü toprağı büyüsü nasıl çözülür ya da ne kadar sürede çözülür, bu tamamen büyücünün hünerine kalmış bir durum, süredir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra