Menu

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır Belirtileri Nelerdir?

odkara büyüsü belirtileriOdkara büyüsü bu zamana kadar hem çok merak edilen hem de herkes tarafından korkulan bir büyü olmuştur. Geçmişten günümüze kadar insanlar bu büyüden korkmuşlardır. Odkara büyüsü bir aşk büyüsüdür. Çok eskiden beri fallar, büyüler, tılsımlar tartışma konusu olmuştur. Çoğu zaman bu konular hem ilgi hem de merak konusu olmuştur. Çoğu insan belki de inanmıyor bunlara.

Bu büyü genelde genç kızların dikkatini çekmiştir. Odkara büyüsü sevgiliyi geri döndürme, birini kendine aşık etme gibi amaçlarla yapılmaktadır. Aynı zamanda odkara büyüsü bir bağlama büyüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere odkara büyüsü bir kara büyüsüdür. Odkara büyüsünü yaparken halk arasında bilinen üç harflilerden yardım alınır. Odkara büyüsü çok eskiye dayanan bir Asya şaman büyüsüdür. Çar, çur ve çor Asya’da çok bilinen ve herkes tarafından çok korkulan üç büyük üç harflinin adıdır. Bu üç büyük üç harflilerin yardımı olarak yapılan bu büyü kara ateş anlamına gelir.

 

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çok eski zamanlarda bu büyü için gerekli olan şey deriymiş. Ama günümüzde bu durum  zor olacağından dolayı A4 kağıdı kullanılabilir. İki adet aldığınız A4 kağıdını üst üste koyunuz kurşun ya da tükenmez kalem fark etmez hangisini seçeceğiniz iyi sert bir şekilde baskı kurarak bir üçgen çiziniz. Çizdiğiniz üçgenin tam ortasına ise bir daire çiziniz. Daha sonra ise büyünün tesirli olması için alttaki kağıda kırmızı kalem ile çizgi çekiyoruz. Ortadaki dairenin içine büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. Dairenin dış kısmına ise üstten alta doğru saat yönünde olacak şekilde aşk büyüsü yaptıracak olan kişinin ismi yazılır. Üçgenin iç kenarlarına sağdan sola doğru üç büyük üç harflinin isimleri olan çar çur ve çor adları yazılır.

Odkara Büyüsü Belirtileri

Odkara büyüsünün birçok yapılış amacı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları kimisi sevdiğini elinde tutmak ister kimisi eşlerini kendine bağlamak ister kimisi de isteği bir kişinin ona aşık olmasını ister. Bu büyüye maruz kalan kişiler sadece sizi düşünür ve aklından çıkmazsınız. Artık sizi düşünmek istemese de kendini alıkoyamaz ve sizi düşünür. Rüyalarında bile sizi görmekten kendini alıkoyamaz ve büyü tamamen tamamlandığında hemen sizin yanınıza gelir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra