Menu

Odkara Aşk Büyüsü

Eski çağlardan günümüze gelen ve şamanlar tarafından yapılan odkara aşk büyüsü ateşli aşkların büyüsü olarak kabul edilir. Bu büyüde çok bilinen üç ruhani varlıktan yardım alınır ve Asya Türklerinin bu varlıkları çok iyi tanıdıkları hatta onlardan çekindikleri bilinir. Odkara büyüsü kara ateş büyüsüdür ve birisinin aşık edilmesi için yapılır. Bu büyünün uygulanma nedenleri arasında sevgililerin ya da evliliklerde eşin sadakat ile bağlanması da bulunur. Kuvvetli ve etkili kabul edilen bu büyü yardım istenen ruhani varlıklar nedeniyle uzman kişilerce yapılmadığında tekin olmaz.

Odkara Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Od ateş demektir ve kara da is anlamındadır. Adından da anlaşılacağı gibi büyünün yapılışında yakma ve oluşan isi kullanmak vardır. Bu büyünün yapımında zamanında deri kullanmak gerekirmiş fakat günümüzde odkara aşk büyüsü için kağıt kullanılmaktadır.

İki kağıt birbirinin üzerine konur. Üstteki kağıda bir büyük üçgen, üçgenin içine de daire çizilir. Bu işlemin kalemi bastırarak yapılması gerekir çünkü alttaki kağıda şekillerin izi çıkmalıdır. Üstteki alınır ve altta kalan ve şekillerin izleri çıkan kağıdın üzerindeki dairenin üzerine şeritler çizilir. Bu şeritlerin kırmızı kalemle çizilmesi şarttır.

Dairenin içine aşık edilmek istenen kişinin adı yazılır dairenin dışına ise çepeçevre olacak şekilde aşk büyüsünü kim yaptırıyorsa onun adı yazılır. İsim yazılmaya dairenin tepesinden başlanır ve saat yönü takip edilir. Bu işlemlerden sonra üç büyük ruhani varlığın adı ters olarak yazılır. Bu işlemleri gece saat üçten gün doğana kadar tamamlamak gerekir. Üstteki kağıt yakılır ve çıkan küllere büyüyü yapan kişi ıslattığı parmağını bastırır böylece parmağın islenmesi sağlanır. Kişi isli parmağını diğer kağıtta izi çıkmış olan çizgilerin üzerine sürer.

Diğer Aşamalar

Kağıttaki izler is yardımıyla belirginleştirildikten sonra kağıdı temiz bir ortamda saklamak gerekir. Okuma işlemi için uygun olan saatte kağıt alınır ve üzerine üç ruhani varlığın isimleri okunmaya başlanır. Bu isimler odkara aşk büyüsü için 490 kez okunmalıdır. Bu işlem bir hafta boyunca her gün ve aynı saatte tekrarlanır. İşlem bittiğinde kağıt saklanır ve aşkı tazelemeye ihtiyaç duyulduğunda tekrar kullanılabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra