Menu

Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü yüzyıllar boyunca uygulanan en etkili aşık etme büyülerinin arasında yer almaktadır. Nohut büyüsünü yapmak oldukça basittir. Nohut büyüsünü yapmak için medyumlara ya da profesyonel olan herhangi birine ihtiyaç yoktur. Gereken adımları ve ritüelleri yaptıktan sonra nohut büyüsünü yapabilirsiniz. Nohut büyüsünün etkisi oldukça güçlüdür ve tesirini çok kısa gösteren büyüler arasında yer almaktadır. Aşk gibi meselelerde nohut büyüsünün tercih edilmesinin sebebi kısa sürede etkisini göstermesidir.

Nohut büyüsü yaklaşık 6. Günün sonunda yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar ve 11. günün sonuna gelindiği zaman büyü yapılan kişi duygularına ve hislerine kapılarak aşık olur.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsünün numerik yani sayılarla uygulanan bir sistemi vardır. Yani kısacası büyünün temelini sayılar oluşturmaktadır. Bu büyüye nohut büyüsü denmesinin sebebi büyüde belli sayılar ile nohut kullanılmasıdır. Eski zamanlarda nohut yerine mercimek ve buğday taneleri de kullanılmaktaydı. Fakat tesir ve etki aynı olduğu için bütün bu büyülerin ortak noktası sayılar olmuştur. Birçok yerde nohut büyüsü hakkında yalan yanlış bilgiler bulunmaktadır. Örneğin nohut büyüsünün 41 adet nohut ile yapıldığı söylenmektedir. Böyle bir ifade kesinlikle doğru değildir.

İlk önce aşık ettireceğiniz kişinin ve annesinin isimlerinde bulunan sessiz harf sayısı kadar nohut gereklidir. Örneğin kişinin adı Mehmet ve annesinin ismi Ayşe olsun. Mehmet ismindeki  m, h, t sessiz harfleri için 3 nohut, Ayşe ismindeki  ş, y harfleri için 2 nohut gereklidir. Bütün bu işlemler yapıldıktan sonra nohutlar bir araya getirilerek bir kaba koyulur. Fakat bu işlem için erkek ve annesi için ayrı ayrı bir kaba koyulur.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur?

Nohut büyüsünü bozmak için iki yol vardır. Bunlardan ilki bütün yapılan bu işlemlerin tersini yapmaktır. Diğer bir deyişle 6 gün boyunca tılsımlı kelimeler söylenir ve belirlenen sayılardaki nohutla büyü uygulaması tekrar edilir. Diğer bir yöntem ise Kuran surelerini okumaktır. Bu surelerden bazıları Felak, İhlas ve Nas’tır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra