Menu

Nişanlıları Ayırma Büyüsü

Nişanlıları ayırma büyüsü genellikle geçmişten günümüze sürekli yapılmakta olan bir büyüdür. Bu büyü ile kişiler sevdikleri adamı ya da kadını nişanlılarından ayırmak için yaparlar. Kişi sevdiğine kavuşamadıysa ve sevdiği başkası ile birlikteyse bu ilişkiyi bozmak için nişanlıları ayırma büyüsü yapılmaktadır. Bu büyü ile pek çok kişi sevdiği adamı ya da kadını nişanlısından ayırıp daha sonra tekrar bir büyü yaptırarak kendilerine bağlamaktadırlar. Bu büyü ile pek çok insan daha sonra sevdiği kişi kedine bağlayıp kendisi nişanlayıp evlenmiştir.

Nişanlıları ayırma büyüsü ile sevdiğiniz kişinin bir kıyafeti ya da eşyasını büyücüye getirerek kişinin direk üzerine büyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kişi sevdiği insandan anında soğuyacak ve bir daha o kişinin yüzüne bile bakmayacaktır. Bu büyü sayesinde anında kişinin davranışlarında olumsuz yönde bir değişme olacaktır ve karşısında ki kişide ondan soğuyup o kişiden vazgeçecektir. Böylelikle nişanları bozulacak ve kişiyi kendinize bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Ya da direk nişanlıları ayırma büyüsü yaptırırken de kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Böyle kişi daha çabuk size bağlanacaktır.

Nişanlıları ayırma büyüsünü isterseniz de daha etkili olsun diye bir muskaya yazdırabilirsiniz. Böylelikle bir an önce sonuç alabilir ve daha tesirli bir büyü yaptırmış olursunuz. Bu büyü sayesinde pek çok kişi sevdiğine çok çabuk kavuşmuştur. Nişanlıları ayırma büyüsü yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken konu muskayı iyi bir yere saklamanız gerekmektedir. Kişinin evine görünmeyecek bir yere genellikle ya yastığının içine ya da kapı kirişlerine saklanmaktadır. Özellikle görünmeyecek bir yere bu muskayı saklamanız gerekmektedir. Çünkü muska açılır ise eğer tüm tesirini kaybedecektir. Bu yüzden de kesinlikle muskanın biri tarafından açılmaması gerekmektedir. Bu yüzdende nişanlıları ayırma büyüsü muskasını çok dikkatli bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Bu nişanlıları ayırma büyüsü ile pek çok kişi nişanlısından ayrılıp bir başkasının tesiri altına girmiştir. Bu büyü sizleri sevdiğiniz kişiye çok çabuk ulaştıracak bir büyü olup sadece muskayı saklayacağınız yere çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Onun dışında büyü tesirini hemen gösterecektir

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra