Menu

Mutluluk Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşmak

Büyüler kendi aralarında tesir kuvvetlerine göre gruplara ayrılmaktadır. Bazı büyüler o kadar kuvvetlidir ki çok kısa bir süre içerisinde sonuç verir. Bu büyülerden biri de mutluluk büyüsüdür. Mutluluk büyüsü ile sevdiğine kavuşmak çok kolaydır. Bu büyü yapıldıktan hemen sonra kişinin sizin hakkınızdaki düşünceleri anında değişecektir ve artık o da sizi sevmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Mutluluk büyüsü kara büyüler arasında yer alan bir aşk büyüsüdür. Bu büyülerin tesiri çok kuvvetli olsa da yapılması oldukça zordur. Bu yüzden kesinlikle kendiniz büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Bir medyuma giderek büyüyü yaptırmayı terci etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Mutluluk Büyüsünün Yapılışı

Mutluluk büyüsü için medyum bir kırmızı kurdeleyi ortadan ikiye keser ve bu kurdelenin bir yarısına sizin isminizi yazar diğer yarısına ise büyü yapılacak olan kişinin ismini yazar. Daha sonra büyülü sözcükler söylenerek kurdeleler birbirine düğümlenir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin kalbi ile sizin kalbiniz birbirine düğümlenmiş olur. Büyü bu şekilde tamamlanır ve yaklaşık bir hafta sonra kişinin duygularında belirgin bir değişiklik olmaya başlayacaktır. Mutluluk büyüsü ile sevdiğine kavuşmak için kişinin bu büyülü kurdeleleri saklaması gerekmektedir. Büyü yapılan kişi artık kendi fikirleri ile hareket edemez hale gelir. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Mutluluk büyüsü ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki etmektedir. Bu etki süresi sona erdiğinde kişi artık eski duygularına geri döneceği için sizden ayrılmak isteyecektir. Bu yüzden mutlaka bu mutluluk büyüsünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisi devam eder. Mutluluk büyüsü ile sevdiğine kavuşmak isteyenler mutlaka tesir süresine dikkat etmelilerdir. Mutluluk büyüsünün tesir süresini arttırmak için ekstra olarak bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de büyünün kişi üzerindeki tesir süresi uzamış olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra