Menu

Mumla Bağlama Büyüsü

Büyü uygulamalarında mum kullanılması bilinen bir yöntemdir ve mumla bağlama büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Diğer bağlama büyülerine göre etkisini daha geç gösterir fakat büyülenen kişi üzerinde daha uzun süreli ve kalıcı bir etki bırakır. Mum büyülerinin yapılması uzmanlık gerektirir.

Mum Büyüsünün Yapılışı

Mum büyüsü iki aşamada gerçekleşen bir büyüdür. İlk aşama mum ipine düğüm atma işlemidir ve bu işlem gündüz gerçekleştirilir. İkinci aşama ise bekleme aşaması olarak tanımlanır. Bekleme aşaması gece gerçekleşir ve mum üzerine tılsımlı sözler okunur. Bu aşamaların aynı kişi tarafından yapılması önemlidir.

İnsanların sevdikleri insanı kendilerine bağlamak amacıyla mumla bağlama büyüsü yapmaları söz konusu olabilmektedir. Bu büyü çalışması için öncelikle tam bir mum temin etmek gerekmektedir. Mum kesilerek mum ipinin açığa çıkması sağlanır fakat ipin kopmamasına özen göstermek gerekir. Kesilmiş olan bölümden mum ipine bir adet düğüm atılır ve mumun baş kısmından ip muma zarar vermeden çekilmeye başlanır. Yapılan düğümün mumun içinde kaybolması gerekmektedir. Çekme işlemi sonucunda mumun baş kısmında biriken ip kesilerek alınır ve bir yere gömülür. Bu uygulamayla mum büyüsünün birinci aşaması tamamlanmış olmaktadır.

Mum büyüsünde ikinci aşama gece gerçekleştirilir ve mum yakılır. Mumun yakıldığı odada başka bir ışık kaynağının olmaması gerekmektedir. Çalışmayı yapan kişi bu aşamada sessizce düğümlenmiş kısmın yanmasını bekler. Düğüm yandığında aslında büyü tutmuş demektir fakat aynı zamanda bir onaylama da gerekmektedir. Onaylama yapılması için mumun tamamen yanıp bitmesi ve odanın karanlığa gömülmesi gerekir. Gerekli olan tılsımlı sözler bu aşamada söylenir ve derhal içinde erimiş mum olan kap alınarak toprağa gömülür. Mum eridikten sonra karanlık kalan odada hiçbir ışık açılmamalıdır ve odadan karanlıkta çıkılmalıdır. Işık açılırsa büyünün ters çalışıp sevenlerin bir araya gelmesini engeller duruma gelmesi mümkündür.

Mum Büyüsünün Etkisi

Güçlü bir bağlama büyüsü olan mumla bağlama büyüsü uygulanan kişinin başına önemli bir olay gelmesiyle birlikte etkisini göstermeye başlar. Kişinin başına gelen bu olay sevinçli ya da üzücü olabilir ve bu bir önem teşkil etmemektedir. Mühim olan büyülenen kişinin duygu durumunda değişim yaratmasıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra