Menu

Mum Büyüsünde Hangi Esma Okunur?

Mum büyüleri hangi metotla yapılırsa yapılsın dualar ve esmalar okunarak yapılır. Aşık etmek için yapılan mum büyüsünde hangi esma okunur bilinmesi gerekir. Bu tarz uygulamalar doğru dualar ve esmalar kullanılarak yapılmalıdır.

Ya Vedud Esması

Ya Vedud Allah’ın 99 isminden biridir ve sevilmeye çok layık olan anlamındadır. Aşık etmek için yapılan mum büyüsünde okunacak esma Ya Vedud esmasıdır.

Mum büyüsü yapılırken kullanılmamış bir mumun üzerine aşık edilmek istenen kişinin annesinin adıyla beraber, büyüyü yapan kişinin adı yazılır. Mumun üzerine bin tane esma okunur. Gece yarısı geçtikten sonra mum büyüsünü yapan kişi niyetini söyler. Niyet çeşitli şekillerde söylense de mum büyüsünden beklenen kişinin mum gibi yanmasıdır. Niyet edildikten sonra mum yakılır. Mumun yedide biri yanınca söndürülür. Böylece yedi gece boyunca aynı işlem tekrarlanır.

Mum büyülerinin uygulanışı farklı farklıdır. Kimi mum büyüleri bir gecede yapılabilir. Bazı mum büyülerinde ayrı ayrı yapılan gündüz ve gece aşamaları vardır. Bazı mum büyüleri de bir haftada yapılır. Mum büyüsü yapmak isteyen kişi kendisine uygun yöntemi seçebilir. Aşık etmek için yapılan mum büyülerinin hepsi aynı amaca hizmet eder. Her uygulamada mum yakılarak erimesi sağlanır. Hepsinde mumun erimesi gibi, büyü yapılan kişinin yapan kişi için aşkından erimesi dilenir. Ve tüm uygulamalarda dua ve esma okunur.

Mum Büyüsünün Yapılacağı Ortam

Kişi mum büyüsü yapmak istediğinden eminse, bu etkili aşık etme büyüsünün hazırlıklarını yapmalıdır. Hangi yöntemi uygulayacağına göre kullanacağı mum adedi değişecektir. Yönteme karar verildikten sonra eyleme geçildiğinde kişinin tek başına olması gerekir. Mum büyüsü yapmaya niyet edildiğinde öncelikle okunacak dualar ve mum büyüsünde okunan esmalar bilinmelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra