Menu

Mum Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Farklı amaçlarla yapılan farklı büyü uygulamaları vardır. İnsanlar akla gelebilecek hemen her konuda büyü yapılmasını talep edebilmektedir. Ülkemizde en yaygın aşık etme ve bağlama büyüleri yapılıyor olsa da çok farklı niyetlerle gerçekleştirilen uygulamalar vardır. Büyü yaptırmak isteyen kişinin niyeti temizse ve insanın menfaatine olduğu düşünülüyorsa bu uygulamalar ak büyü kabul edilir. Eğer kişi art niyetle hareket ediyorsa ve amacı bir insanın zarar görmesini sağlamaksa bu tür büyüler kara büyü olarak kabul edilir. Ak büyü uygulamalarının büyülenen insan üzerindeki negatif etkileri hafiftir ve geçicidir. Oysa kara büyüler büyüye maruz bırakılan kişi üzerinde kalıcı hasarlar bırakabilmektedir. Bir büyünün hangi sınıfa gireceğini büyü yaptıran kişinin niyeti belirler.

Büyü yapma yöntemleri farklılıklar gösterdiği gibi büyü için kullanılan malzemelerinde çok çeşitli olduğu görülür. Halk arasında bazı büyü araçları öne çıkmaktadır ve bunlardan birisi de mum ile yapılan çalışmalardır. Mum büyülerine büyük ilgi duyulduğu ve mum büyüsü kaç günde tutar diye sorulduğu görülür.

Mum Büyüsü Çeşitleri

İnsanların büyük ilgi gösterdikleri ve mum büyüsü kaç günde tutar diye sordukları mum ile yapılan büyülerde farklı amaçlar gözlemlenir. Mum büyüleri aşık edip bağlama amacıyla, evlilik amacıyla, sağlık ve şifa bulmak amacıyla ya da huzur bulmak amacıyla yapılabilir. Mum büyülerinin aşık etme amacıyla yapılan kara büyü uygulamaları da vardır. Aşık etme amacıyla yapılmasına karşın bu tür mum büyüsü uygulamalarının kara büyü olarak kabul edilmesinin nedeni büyülenen kişinin iradesinin tamamen ele geçiriliyor olması ve büyünün kişiye psikolojik ve fiziksel ciddi zararlar veriyor olmasıdır.

Rengine Göre Mum Büyüsü

Mum büyüsü uygulamalarında niyet farklılıkları olması mum büyüsü kaç günde tutar sorusuna verilecek cevabın da farklılaşmasına neden olmaktadır. Genel olarak bütün büyüler yapıldığı andan itibaren büyülenen kişinin üzerinde etki etmeye başlar. Sonuç alınması ise değişiklikler gösterse de ortalama olarak iki haftadır. Tutkulu bir aşk için kırmızı, evlilik amaçlanıyorsa beyaz, şifa aranıyorsa yeşil veya sarı, amaç huzur bulmaksa mavi renk mum kullanılarak büyü yapılır. Kara büyü uygulamalarında kullanılan mumun rengi ise siyahtır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra