Menu

Muhteşem Tesirli Büyüler

Büyüler pek çok farklı etki gücüne sahiptir ve her insanda tesiri farklı etki etmektedir. Kişinin bünyesine göre büyülerin tesiri kuvvetlenir. En kuvvetli büyüler kara büyülerdir ve genellikle kişiler sevdiklerinden ayırmak için ve soğutmak için kullanılmaktadır. Muhteşem tesirli büyüler kara büyüler ve kızıl büyülerdir. Etkileri uzun süre kişi üzerinde kalır ve anında etki eder. Bu büyüler de farklı materyaller kullanılır ve genellikle üç harfliler kullanılarak yapılan büyüler olduğu için mutlaka kan akıtılması gerekmektedir.

Tesiri Kuvvetli Büyülerin Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir

Kuvvetli büyüler kişiler üzerinde anında etki eder. Kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girer ve davranışlarında çok büyük farklılıklar ortaya çıkar. Muhteşem tesirli büyüler yapılırken üç harflilerden yardım alındığı için kişi artık onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve davranışları değişecektir. Artık kendi özgür iradesi ile hareket edemeyen kişi büyünün yapılış amacına göre davranışlar sergileyecektir. Bu büyülerin yapımında farklı materyaller kullanıldığı için de etki etme süreleri oldukça uzundur. Kişi kolay kolay büyünün etkisi altından çıkamaz. Büyünün bozulması da oldukça zor olduğu için büyü yapılış amacına ulaşacaktır. Özellikle soğutma büyüsü gibi büyülerin etkileri daha çabuk görülür ve istediğiniz kişiyi bu büyü sayesinde sevdiği kişiden ayırmanız mümkündür. Bu büyü sayesinde pek çok evli çiftin de arası bozulmuştur hatta sonları ayrılık olmuştur.

Muhteşem Tesirli Büyüler Ne Kadar Süre Etki Eder

Bu büyülerin tesirleri kuvvetli olduğu için kısa sürede etki ederler ve uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri devam eder. Büyü bozulmadığı sürece büyünün etkileri sürecektir. Muhteşem tesirli büyüler en uzun süre kişi üzerinde etki eden kara büyülerdir. Bu yüzden de oldukça zor materyaller kullanılarak büyünün tesir süresi arttırılır.  Özellikle kan akıtılarak yapılan kara büyülerin diğer büyülere göre tesir süreleri daha uzun sürecektir. Bazı büyüler ömürlüktür ve bozulmadığı sürece kişi üzerinde etki etmeye devam eder. Bu büyülerin yapımı çok zor olduğu için mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekecektir. Tesir süresi uzun olan bu büyüler genellikle ayırma amaçlı kullanılmaktadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra