Menu

Muhabbet İçin Tırnak Büyüsü

İnsanlar arasındaki en güçlü duygulardan biri olan aşk her zaman karşılıklı yaşanan bir duygu olarak karşımıza çıkmaz. Bazen bir taraf karşı cinse büyük bir aşkla bağlanırken karşı taraftan istediği karşılığı bulamaz. Bu gibi durumlarda büyüye baş vurmayı düşünen insanların en çok rağbet gösterdiği büyüler arasında yer alan muhabbet için tırnak büyüsü, adında bahsedildiği gibi gerçekten de tırnak ile yapılan bir büyüdür.

Bu büyünün Antik Yunanda ortaya çıkıp oradan bütün dünyaya yayılmış olduğu söylenir. Nereden çıkmış olursa olsun muhabbet için tırnak büyüsü, aşklarına karşılık alamayan sevdalıların baş vurduğu masum bir büyü olmanın yanında art niyetli insanlar tarafından kötüye kullanılan bir büyü olarak da karşımıza çıkar. Bunun nedeni bu büyünün yapımında kullanılacak olan tırnağın büyü yapılacak insana değil, büyü yaptıracak olan insanın tırnağı olmasıdır. Bu şekilde karşı tarafın ruhu bile duymadan istenilen kişi büyü ile etki altına alınabileceğinden, bazı kötü niyetli kişiler bu büyü evli insanlar üzerinde uygulayarak toplumun hoş karşılamayacağı durumlara neden olmuşlardır.

Her ne kadar olumsuz yanı bulunsa da masum aşk duygusuna karşılık bulmak isteyen kişiler tarafından yaptırılan muhabbet için tırnak büyüsü, üzerinde bir art niyet taşımaz.

Yapımı oldukça kolay olan bu büyü ile kısa sürede etkili sonuçlar almak mümkündür. Ancak bir konunun altını çizmekte yarar görüyoruz yapımı ne kadar kolay olursa olsun büyü büyüdür. Yanlış bir işlem uygulandığı taktirde felakete varabilecek boyutlar da insanın ruh sağlığına etki edebilir. Bu nedenle bu büyünün yapımı çok kolaymış evde kendim yaparım tarzında bir düşünceye saplanmak kişinin kendinden başkasına zarar verecek değildir. Kişi kendi sağlığı açısından bir medyuma danışarak büyü için gerekli bilgileri almalı ve medyum kontrolünde bu büyüyü gerçekleştirmelidir.

Bütün aşk büyülerinde olduğu gibi muhabbet için tırnak büyüsünde de büyü yaptırmaya karar veren kişi duygularını iyice ölçüp tartmalı sonradan pişman olacağı bir yola daha başından girmemelidir. Kişi duygularından gerçekten eminse yukarıda belirttiğimiz gibi işi iyi biler bir medyumdan yardım alarak bu büyü sevdiği kişiye uygulatmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra