Menu

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü, insanların ilişkilerini düzenleyen ve tüm geçimsizliklerin giderilmesinde aynı zamanda günümüzde sevgi büyüsü olarak da sıklıkla kullanılır.

Muhabbet büyüsü genellikle evli çiftlerin arasındaki bozuklukların giderilmesi için muhabbetin artması için kullanılır. Ayrıca sevgililer arasında veya yeni tanışan kimseler içinde yapılmaktadır. Aynı zamanda aileler arası geçimsizliklerde, iş ilişkilerin de ve ortaklıklarda muhabbet, sevgi, saygıyı geliştirmek amacıyla da yapılır.

Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır?

Muhabbet büyüsünün en etkilisi karabiberin üzerine yapılarak uygulananıdır. Kişiyi kendine muhabbet anlamında bağlamak içinde kullanılan bu büyüde Cuma günü veya Cuma gecesi güneş saatine denk gelecek şekilde yapılması gerekmektedir.

Muhabbet büyüsünde bazı diğer büyüler gibi çeşitleri mevcuttur. Eşler arasında soğukluk ya da yeni bir ilişki başlamadan önce iki kişi arasında ki muhabbetin artması ve sağlamlamlaştırılması amacıyla da kullanılır. Bu büyü yapılırken tutmayacağını düşünmek sakıncalıdır, aksine bu büyü oldukça etkili bir büyüdür.

Büyü yapıldıktan sonra kişiyle telepatik iletişim kurularak başlanır ve kişinin aklına mesajlar gönderilerek muhabbetin inceliği sağlamlaştırılır.

Muhabbet büyüsü etkili yöntem olarak vefk tılsımı bulunmaktadır. Özel yöntemlerle hazırlanan vefkin hazırlanması yedi gün sürmektedir.

Başlangıç aşamasında yirmi adet tuz hazırlanmasıyla başlar, tuzların her birine buruc suresi okunmalıdır. Bu hazırlıkların arkasından ateşe atılarak yakılır. Yakılma aşamasında okunması gereken bazı dualar okunması gerekmektedir, bu duaların okunması için iyi bir hocadan ve ya medyumdan destek alınması gerekmektedir.

Bu büyü yapıldıktan sonra yapıldığı kişinin üzerinde etkileri başlamış olur ardından kişide bir takım değişikler görülebilmektedir. Büyü oldukça tesirli bir büyü olduğu için etkileri kısa sürede gerçekleşecektir. Bu durumdan vaz geçmek isteyenler yaptırdıkları hocadan veya medyumdan destek alması önerilir. Çünkü bozulması da yapılması gibi zor bir büyüdür.

Muhabbet Büyüsü Belirtileri

Muhabbet büyüsünün en büyük belirtileri arasında kişinin çok çabuk bir şekilde öfkelendiği gözükür ama çok çabuk da sakinleşecektir. Daha sonra kısa süreli tartışmalar meydana gelebilir ancak bunlar sadece başlangıç kısmıdır bu olayların hemen ardından büyünün yapıldığı kişi sevgi ve muhabbetle bakmaya başlayacaktır. Daha sonra muhabbet sağlamlaşır ve saygı, sevgi artar.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra