Menu

Muhabbet Büyüsü Yapmak Günah Mı?

Dinimiz tarafından tüm büyülerin günah olarak kabul edilmesi muhabbet büyüsü yapmak günah mı sorusuna neden olmaktadır. Muhabbet büyüleri tüm büyü uygulamaları arasında en masum olanlarıdır. İnsan ilişkilerinin düzelmesi amacıyla yapılan muhabbet büyülerinde art niyetler bulunmaz. Her tülü insan ilişkisinde yaşanan sorunların ortadan kalkması için yapılan bu büyüler ak büyü kapsamında yer almaktadır.

Çiftler Arasındaki Muhabbeti Arttırmak

Evlilikler uzun vadeli ilişkilerdir ve zaman içinde çiftin birbirinden uzaklaşması söz konusu olmaktadır. Çift arasında huzursuzluklar baş gösterebilir ve ilişki kopma aşamasına gelebilir. Bu durumda ilişkiyi düzeltmek isteyen eş muhabbet büyüsü yaptırmak günah mı diye sorar. Amacı muhabbet büyüsü yaptırarak ilişkiyi kurtarmaktır. Bu büyü çiftin arasında sorunlar olduğunu gören üçüncü kişiler tarafından da yaptırılabilir. Bu büyülerin özellikle evlilik kurumunu kurtarmak ve çift arasında tekrar muhabbet sağlamak amacıyla yapılmasından dolayı masum kabul edilmesi ve toplum tarafından da kabul görmesi söz konusudur. Muhabbeti arttırmak amacıyla yapılan büyülerin büyülenen kişi üzerindeki negatif etkileri hem çok hafiftir hem de kısa sürede geçer. Bu nedenle büyü yapılan kişiye zarar vermeyen uygulamalar olarak kabul edilirler.

İnsan İlişkilerini Düzeltmek Amacıyla Yapılan Büyüler

Her türlü insan ilişkisi için uygulanan muhabbet amaçlı büyüler birçok insan tarafından yapılmak istenmektedir fakat muhabbet büyüsü yaptırmak günah mı sorusu da akılları kurcalamaktadır. Uygulanan büyülerin amacı büyünün kapsamını da belirler. İçinde art niyet barındıran bütün büyüler kara büyü uygulamaları arasında yer alır ve bu büyülerin vebali çok büyüktür. Aşık etme, bağlama, gideni geri getirme, kısmet açma, evlilik, rızık arttırma gibi amaçlarla yapılan ve içinde art niyet barındırmayan büyüler ise ak büyü olarak kabul edilir. Muhabbet büyüleri de bunlardan birisidir. Muhabbet amaçlı yapılan büyülerde hiçbir şekilde karşı tarafa zarar verme amacı güdülmez. Bu büyülerin amacı kişiler arasında bozulan ilişkileri düzeltmektir. Muhabbet büyülerinin çalışma ortamında, arkadaşlık ilişkilerinde, komşuluk ilişkilerinde, akrabalar arasında ki ilişkilerde sorun yaşandığında devreye sokulduğu bilinmektedir. Muhabbet büyüleri Vefk çalışması yapılarak medyum hocalar tarafından uygulanır ve kişiye özel çalışmalardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra