Menu

Muhabbet Büyüsü Günah Mı?

Geçmişten günümüze pek çok insan farklı sebeplerden dolayı büyü yaptırmaktadırlar. Genellikle bu büyü yaptıran kişilerin büyü yaptırmaktaki amaçları sevdikleri insana kavuşmaktadır. Bunun içinde sevdikleri kişileri eşlerinden ya da sevgililerinden ayırmak için farklı büyü yolları denemektedirler. BU büyülerden biri de muhabbet büyüsü olup, kişilerin sevdikleri kişiye kavuşabilmek için yaptıkları bir büyü tarzıdır. Bunun için yapmanız gereken tek şey sevdiğiniz kişinin bir resmini ya da kişisel bir eşyasını büyücüye götürmek olacaktır. Daha sonra medyumlar sizin için bu eşya üzerine muhabbet büyüsü yapacaklar ve sevdiğiniz kişi anında size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Bu yönü ile de oldukça kuvvetli ve tesirli bir büyüdür. En çok sorulan sorulardan biri olan muhabbet büyüsü günah mı? sorusuna cevap olarak yapılan tüm büyüler gibi bu büyüde günahtır. Dinimize göre büyü yaptıran kişi de yapan kişi de çok büyük bir günaha girmiş olacaktır.

Muhabbet Büyüsü ve Diğer Büyüler

Büyünün dinimizde hiçbir şekilde yeri yoktur. Büyü geçmişten bugüne insanların amaçlarına ulaşabilmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Oysaki büyü yapılan kişi kendi iradesi dışında cinlerin istediği gibi hareket etmektedirler. Yani siz sevdiğiniz kişiye büyü yaptırmak isterken aslında kendinize çok büyük kötülük etmiş olacaksınız. Çünkü kişi sizi gerçekten hissedip sevdiği için değil cinlerin verdiği vesveseler doğrultusunda sizi sevecektir. Yani gerçek bir aşk ya da sevgiye hiçbir zaman sahip olamayacaksınız. Bu yüzden muhabbet büyüsü günah mı? denildiğinde tabiki tüm büyüler gibi günahtır. İnsanların iradesini kapatıp olmadıkları biri gibi davranmalarını sağlamak dinimizce çok büyük günahtır. Ve aynı zamanda büyü cinlerle yapıldığından dolayı mutlaka cinler sizinle de uğraşacaklar ve sizlere de gözükerek sizlerin de büyü etkisinde kalan kişi kadar büyüden etkilenmenizi sağlayacaklardır. Bu yüzden büyü yaptırmadan önce bir daha düşünmeniz gerekmektedir.

Büyü Yaptırmak Dinimizce Günahtır

Büyü yapan ya da yaptıran kişilerin dinimizde hiçbir yeri yoktur ve bu dünyada da öbür dünyada da bunun karşılığını çok ağır bir şekilde ödeyeceklerdir. İnsanları bir büyü ile etkiniz altına almak hem dinimizce hem de ahlak olarak etik bir olgu değildir. Muhabbet büyüsü günah mı? sorusunun cevabı kesinlikle günahtır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra