Menu

Muhabbet Büyüsü Etkisi Nedir?

Sevgi büyüsü olarak da bilinen muhabbet büyüsü, insan ilişkilerinde ortaya çıkan sorunların giderilmesi için yapılan, etkili olduğu bilinen ve bu nedenle sık olarak muhabbet büyüsü etkisi nedir diye sorulan bir ak büyü uygulamasıdır. Genellikle evli çiftlerin arasındaki anlaşmazlıkların sonlandırılması için yapılan muhabbet büyüsünün amacı ikili insan ilişkilerinin güçlenmesini sağlayarak sorunların ortadan kaldırılmasını sağlamaktır.

Vefk Tılsımı İle Yapılan Büyüler

Havas ilmine ve ebced hesabı bilgisine haiz hocalar tarafından yapılan Vefk tılsımı, özellikle aşk ve bağlama büyülerinde kullanılır ve muhabbet büyüsü etkisi nedir diye sorulan ve insan ilişkilerini düzenlemek için yapılan muhabbet büyüleri de bu kapsamda yer alır.

Muhabbet büyülerinin en etkilisinin karabiber üzerine yapılan olduğu söylenir. Cuma günü veya gecesi yapılan bu büyünün güneş saatine denk getirilmesi gerekmektedir. Vefk tılsımının ise hazırlanması bir hafta sürmektedir. İlk aşama yirmi adet tuzun üzerine uygun sure okunduktan sonra tuzların ateşe atılmasıdır.

Medyum hocalar tarafından Vefk hazırlanarak yapılan büyüler hem bilgi hem de beceri gerektirir. Vefk yazılı kağıt demektir ve bu kağıt üzerine kişilerin ve annelerinin adı ile doğum tarihleri baz alınarak bulunan yıldız uyumuna göre birtakım sayılar yazılır ve şekiller çizilir. Vefk kağıdı üzerinde bulunan sayıların hangi yönden toplanırsa toplansın aynı sonucu vermesi gerekir ve eğer aynı sonucu vermiyorsa hazırlanan Vefkin hatalı olduğu kabul edilir. Bu işlemde devreye Vefki hazırlayan hoca tarafından ruhani varlıklar da sokulduğu için aynı zamanda tehlikeli bir uygulamadır ve hazırlık esnasında yapılan hatalar olumsuz sonuçlara neden olabilir.

Muhabbet Amaçlı Yapılan Büyülerin Etkileri

İnsanların büyülere duyduğu ilgi ortadadır ve muhabbet büyüleri ile muhabbet büyüsü etkisi nedir diye sorulmasının nedeni de bu ilgidir. Muhabbet büyülerinin ilk etkileri büyü yapılan kişinin psikolojisi üzerinde görülür ve kişi çabuk öfkelenmeye başlar. Bu tarz ak büyü uygulamalarının olumsuz etkileri geçicidir bu nedenle öfke durumu da geçici olacaktır. Geçici olan bu belirtiler öfke, geçimsizlik ve tartışma eğilimidir. Bu olumsuz etkiler geçtikten sonra büyülenen kişi kendisine büyü yaptıran kişiye karşı derin bir muhabbet duymaya başlayacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra