Menu

Mezar Toprağı İle Yapılan Büyüler

Mezar Toprağı İle Yapılan Büyüler

Mezar toprağı ile yapılan büyüler, genellikle bir kişiyi kendinize veya başkasına bağlamak için yapılır. Son derece etkili olan bu büyü yapıldığı takdirde yaptığınız kişiyi kendinize âşık edersiniz. Aynı zaman da etkili bir büyü olması ve mezar toprağı ile yapılmasından dolayı bozulması da çok zor ve sorunlara yol açabilmektedir.

Mezar toprağı ile yapılan büyüye aynı zamanda ölü toprağı büyüsü de denilmektedir. Son zamanlarda çokça kullanılan bu büyü aşk büyü olarak kullanılmasının haricinde ayırma, kaçırma, bereketsizlik gibi olayların yaşanması amacıyla da kullanılmaktadır. Kabirden alınan toprağın üzerine okunan bir takım tılsımlarla yapılan bu büyü oldukça etkilidir. Ayrıca büyünün bozulma sürecinde kişiye azap verebilir.

Mezar Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mezar toprağı büyüsü farklı yapılış şekilleri vardır. İlk olarak muska ile hazırlanandan bahsedecek olursak; Mezarlıktan alınan bir avuç toprağı işinde uzman hoca ve medyumlar tarafından okunacak tılsımlı dualar ve sözlerle büyü yapılabilir. Aynı zamanda alınan toprağın taze olması şartı vardır bu yüzden yeni defnedilmiş yani son vefat eden kimsenin mezarından alınması gerekmektedir.

Toprak büyüsünde taksim ve vahdet aşamaları vardır. İlk olarak alınan bir avuç toprağın üzerine işinin ehli ve uzmanları olan hocalar ve medyumlar aracılığıyla taksim işlemleri yapılır. Aşk büyüsü olarak kullanılan bu büyünün taksim aşamasında birbirlerine mezara kadar bağlı olacak kişilerin isimleri 7 defa okunur. Ayrıca bu isimlerle beraber Soğdca ve Arapça kelimelerde okunur.

Medyum tarafından yapılan taksimden sonra yedi farklı kümeye ayrılan bu mezar toprakları tekrar bir araya getirilir ve sonrasında vahdet aşamasına geçilir. Bu aşamada toprağın üstüne biraz tuz bırakılmalıdır. Tuz bırakılırken yine okunması gereken dualar vardır.

Daha sonra toprak alınır ve daha eski bir mezara götürülüp baş kısmına bırakılması gerekmektedir. Bu toprak burada üç gün bekler, mayalanma aşaması dediğimiz bu zaman içerisinde yapılan kişiler üzerinde ruhsal değişimler başlar. Üç günün sonunda medyum eski mezarın başına gider ve ayak kısmından toprak alır. Alınan toprağı büyü yapılan kişilerin evinin çevresine dökülmesiyle etkisi ani bir şekilde ortaya çıkar. Büyüye maruz kalan kişiler bu sayede ölene kadar birbirine bağlı kalır.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra