Menu

Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri

mezar büyüsüMezara gömülerek yapılan büyülerin genellikle amacı insanları birbirinden ayırmak, araya fitne fesat sokmak ve düşmanlık yapmaktır. Mezara gömülerek yapılan büyüler kara büyü sınıfına girmektedir. Aynı zamanda bu büyüler şer büyüleri arasında da yer almaktadır. Mezara gömülerek yapılan büyüler oldukça tehlikeli büyülerdir. Bu büyü insanları delirtmek içinde kullanılır. Yine aynı zamanda birisini terk ettirmek içinde bu büyüyü yaptıranlar vardır.

Mezara gömülerek yapılan büyülerde tedbir ve önlemler alınmadığı takdirde ortaya kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Bu sebepten ötürü bu büyü yapılırken bir takım önlemler alınmadığı takdirde ortaya farklı sonuçlarda çıkabilmektedir. Mezara gömülerek yapılan büyü aynı zamanda bir bağlama büyüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu büyünün mezara gömüldükten hemen ve çok kısa bir süre sonra etkisini gösterdiği bazı kişiler tarafından söylenmektedir. Bu büyüye maruz kalan bir kişide dışarı çıkmama isteği oluşur. Çoğu zaman hayatı ona karanlık olur ve sık sık rahatsızlıklar belirmeye başlar. Bu sebepten ötürü de bir takım önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu büyü aynı zamanda iş sahibi olan kişilerinin müşterilerinin azalması hatta neredeyse hiç olmaması, kavga ve huzursuzluk yaratmak içinde yapılır. Bundan dolayı da kara büyü sınıfına girmektedir. Bir evde eğer mezar toprağı büyüsü yapılmışsa o evde huzur, sağlık ve mutluluk olmaz. O ev bir nevi cehennem halini alır. Evdeki insanlar sürekli birbiri ile tartışma haline girer evde kaos ortamı oluşur. Geceleri o evde uyunması mümkün değildir. Mezara gömülerek yapılan büyü eğer bir iş yerine yapılmışsa o iş yerinde işler aniden kesilir ve durulur. Neredeyse hiç işlemez hale gelir. Eğer bir kişiye mezara gömülerek yapılan bir büyü uygulanmışsa o kişi geceleri uyuyamaz ve uyandığı zamanda çok yorgun bir şekilde kalkarlar. Bu büyüler arasında çoğu zaman tercih edilen büyü de sabun büyüsüdür.

Günümüzde ve ülkemizde bu büyü insanlar tarafından sıkça yapılır. Çoğu zaman bu büyüyü yaptıran kişiler ya karşısındaki insana zarar vermek ister ya da onu yok etmek ister. Bu büyü yüzyıllardan beri uygulanır ve aynı zamanda yuva dağıtan büyü olarak da bilinmektedir. Bu büyüye maruz kalan bir kişi delirebilir, ticari yönden iflasa sürüklenebilir. Mezar büyüsünde vefk bebeği de yapılmaktadır. Bu bebekler genellikle alçıdan, kireç taşından ya da çamurdan yapılmaktadır.

5 Comments
  1. Şehriban Temmuz 31, 2018 / Cevapla
  2. Kaan Ağustos 10, 2018 / Cevapla
    • Emel Aralık 14, 2018 / Cevapla
  3. tuğrul Ağustos 23, 2018 / Cevapla
  4. T. Ocak 27, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra