Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri

Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri

Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri
Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri

Mezara gömülerek yapılan büyülerin genellikle amacı insanları birbirinden ayırmak, Mezar Büyüsü ve İnsan Yaşamına Etkileri araya fitne fesat sokmak ve düşmanlık yapmaktır. Mezara gömülerek yapılan büyüler kara büyü sınıfına girmektedir.

Aynı zamanda bu büyüler şer büyüleri arasında da yer almaktadır. Mezara gömülerek yapılan büyüler oldukça tehlikeli büyülerdir. Bu büyü insanları delirtmek içinde kullanılır. Yine aynı zamanda birisini terk ettirmek içinde bu büyüyü yaptıranlar vardır.

Mezara gömülerek yapılan büyülerde tedbir ve önlemler alınmadığı takdirde ortaya kötü sonuçlar çıkabilmektedir. Bu sebepten ötürü bu büyü yapılırken bir takım önlemler alınmadığı takdirde ortaya farklı sonuçlarda çıkabilmektedir. Mezara gömülerek yapılan büyü aynı zamanda bir bağlama büyüsü olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu büyünün mezara gömüldükten hemen ve çok kısa bir süre sonra etkisini gösterdiği bazı kişiler tarafından söylenmektedir.

Bu büyüye maruz kalan bir kişide dışarı çıkmama isteği oluşur. Çoğu zaman hayatı ona karanlık olur ve sık sık rahatsızlıklar belirmeye başlar. Bu sebepten ötürü de bir takım önlemlerin alınması gerekmektedir. Bu büyü aynı zamanda iş sahibi olan kişilerinin müşterilerinin azalması hatta neredeyse hiç olmaması, kavga ve huzursuzluk yaratmak içinde yapılır.

Bundan dolayı da kara büyü sınıfına girmektedir. Bir evde eğer mezar toprağı büyüsü yapılmışsa o evde huzur, sağlık ve mutluluk olmaz. O ev bir nevi cehennem halini alır. Evdeki insanlar sürekli birbiri ile tartışma haline girer evde kaos ortamı oluşur. Geceleri o evde uyunması mümkün değildir. Mezara gömülerek yapılan büyü eğer bir iş yerine yapılmışsa o iş yerinde işler aniden kesilir ve durulur. Neredeyse hiç işlemez hale gelir. Eğer bir kişiye mezara gömülerek yapılan bir büyü uygulanmışsa o kişi geceleri uyuyamaz ve uyandığı zamanda çok yorgun bir şekilde kalkarlar. Bu büyüler arasında çoğu zaman tercih edilen büyü de sabun büyüsüdür.

Günümüzde ve ülkemizde bu büyü insanlar tarafından sıkça yapılır. Çoğu zaman bu büyüyü yaptıran kişiler ya karşısındaki insana zarar vermek ister ya da onu yok etmek ister. Bu büyü yüzyıllardan beri uygulanır ve aynı zamanda yuva dağıtan büyü olarak da bilinmektedir. Bu büyüye maruz kalan bir kişi delirebilir, ticari yönden iflasa sürüklenebilir.

Sitede yer alan tariflerin çoğu kitaplardan alıntı ve örnek amaçlıdır kendiniz asla bu tür işlemlere kalkışmayın çünkü büyü şeytani işlemler ve İslam dinine tamamen aykırı bir uygulamadır.

5 Yorum

 1. Şehriban dedi ki:

  Benim yakın bir arkadaşım sevgilisi ile ayrılmıştı. Birisi ona mezar toprağı ile yeniden birleşme yani barıştırma büyüsü yapılacağını söylemiş. Aklı br hayli karışan arkadaşım için bende medyum sitelerine baktım buradaki yazı dikaktimi çekti. Aşk sorunları ile ilgili mezar büyüsünün alakası bile yok. Arkadaşım aşk tılsımı yaptırdı yeniden birleştiler. hocanın telefon numarası 0 536 698 80 20

 2. Kaan dedi ki:

  Arkadaşlar ben geçen gün annanemin mezarına ziyarete gittim ailem ile mezarın içerisinde hafif gömülü ama bir kısmı açıkta ters şekilde bağlanmış kaşıklar buldum. Kaşıkların üzerinde anlamadığım harfler ve yazılar vardı. Biz kenara fırlattık ama anlamadık. Araştırdığıma göre bu büyüymüş. Bize mi yapıldı acaba ve hangi amaçla yapıldı bilen var mı? Hoca ile iletişime geçsem bilgi verir mi acaba yada aranızda bilen var sa bana yanıt verebilir mi endişenmedik değil bu durumdan

  1. Bende rahmani olarka vefk yaptırdım ihtiyacı olana öneririm başarılı

 3. tuğrul dedi ki:

  hocam her yerde sizin adınızı şanınızı duyuyorum. Bir kızı çok seviyorum. Bayramdan sonra sizi arayacağım. İnşallah bu kızı aşık etmeyi başarırız.

 4. T. dedi ki:

  Hocam , bi sorum olucakti ben almanyadan yaziyoru size benim esim 2 Yildir Türlü türlü rahatsizliklar gecirdi ve 1 yildir tanisiyoruz ve 3 aydir evliyiz ama onun durumu daha Kötü oluyor. GÜn ortasi yada geceleri birden Kalbi hizli atmaya basliyor , hep bas agrisi cekiyor, ne Yerse Kusuyor her doktora gittik hic biri bisey bulamadi . Bizim Burda bi Hoca dedi gel bi sana Okumus su veriyim onla abdest al ve HOca dediki senin icin o suya okurken Basim cok agridi ve cok fenalasmis sonra bize dedi senin resmini cekip bi Hocaya göndercem o bize Söylicek kötü bisey var mi diye. O Hoca dedi ki benim esime Yahudi Mezar Büyüsü yapmislar ve ben cok inancli biri degilim ama her cözümü denemeye raziyim simdi bilmiyorum bu ne ve nasil bisey. yada ne yapacagimdan. Lütfen yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara