Menu

Medyumlar Ne İş Yapar?

medyumların işiTürkiye’de içinde olmak üzere bütün dünya ülkelerinde, tüm tarihsel dönemlerde hayatın her alanında çeşitli isimlerle ortaya çıkmışlardır. Kimileri büyücü, bazıları falcı olarak adlandırılır. Fakat gerçek medyum kavramı ne falcı ne büyücüdür. Onların sahip olduğu güç ve yetkiler çok farklıdır. Herkesin sonradan kazanamayacağı farklı bir güçtür.

Eski zamanlarda medyumlar çok daha fazla ilgi çekmekteydi. Bunun en büyük sebepleri arasında geleceği görmek ve ileri dönük tahminlerdeki başarılarıydı. Önemli devlet adamları çoğu zaman medyum hocalara danışır. Çoğu hikaye ve masallarda medyumlar yer alır.

Medyumlar, diğer kişilere göre hisleri ve duyguları çok yoğun yaşarlar. Ruhani bir enerji içerisinde yer alırlar. Her medyum cinler ile bir şekilde iletişim kurarlar. Aynı zamanda sadece iletişim kurmayıp çeşitli çalışmalarda birlikte yaparlar.

Çeşitli söylentiler göz önünde bulundurulduğunda bazı medyumlarım ölü insanlar ile iletişim halinde olduğu da duyulmuştur. Medyumlar tamamen ilahi bir güç üzerine bu ilişkiyi kurarlar. Bazen konuşmanın iletişimin ötesinde, çeşitli alışverişler yaparlar.

Tüm bu işlemleri başarıyla yapan medyumlar, bazen iki dünya arasında arafta kalarak hayatları boyunca gerçek yaşamın hangisi olduğunu anlayamazlar. Bazı kaynaklara göre bedenlerini terk edip diyar diyar dolaşan medyumlar, bazen bedenlerine geri dönemeyerek hayatlarını boşlukta bir hayalet olarak geçirmek zorunda kalmışlar.

Medyumların genel özellikleri insanlar tarafından yanlış bilinir. Medyumlar güvenilir ve bilgili insanlardır. Hayatlarını kendini geliştirmeye ve insanlar için çalışmalar yapmaya adamışlardır. Çünkü gerçek bir medyum kendini en iyi şekilde geliştirmiş ve bir çok şeyi tecrübe edinmiş kişilerdir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra