Menu

Medyumlar Hakkında Yorumlar

Medyumlar sahip oldukları sıra dışı yetenekleri kullanarak insanlara yardımcı olduklarını iddia eden kişilerdir. Medyumlara inanmak tarihten günümüze kadar gelmiş olan bir davranış biçimidir. Medyumlar aracılığıyla sorunları çözmek de çağlar boyunca uygulanmıştır. İnsanlar medyumlara gider ve yardım ister. Fayda görüp görmemelerine göre de medyumlar hakkında yorumlar yaparlar.

Kimler Medyuma Gider?

Hayat başlı başına zorlu bir sınavdır. İnsan yaşadığı süre boyunca bir çok zorlukla karşılaşır. Hayat mücadele gerektirir. Kimi insanlar oldukça mücadeleci yapıya sahiptir ve yaşadıkları zorlukları aşmak için çabalarlar. Kimi insanlar ise bu kadar güçlü değildir. Bu insanların özgüvenleri düşüktür. Kendilerinin başaramayacağını düşündükleri olaylar için medyumlardan yardım isterler.

İnsanlar medyumlar hakkında yorumlar yaparlar. Kendilerince iyi olan medyumları belirlerler ve ihtiyacı olan insanları yönlendirirler. İnsanlar medyumlara en çok büyü uygulamaları için gider. Bu genellikle elde edilemeyen birisinin elde edilmesi içindir. Bu nedenle ki toplumumuzda medyumlar en çok aşk büyüsü yapar.

Medyumlar iyi niyetli insanların sorunlarını çözmek için uğraşır. Fakat her zaman medyumlara iyi niyetli talepler yapılmaz. O nedenle yapılan büyü çalışmaları ak büyü ve kara büyü olarak ayrılmıştır. Kişilerin iyiliği gözetilerek yapılan bir büyü ak büyü sınıflamasına girer. İçinde kıskançlık, fesatlık ve kötü niyet barındıran büyüler is kara büyü sınıfına girer.

Neden Büyü Yaptırılır?

İnsanlar pek çok nedenden dolayı büyü yaptırma yolunu seçer. Aşk için yaptırır, bağlamak için yaptırır, giden birini geri getirebilmek için yaptırır, evlenmek için yaptırır, bereket için yaptırır, kısmet açmak için yaptırır. Bu tarz uygulamaların iyi niyetli olduğu kabul edilir.

Bazen de tamamen köyü niyetler taşıyarak büyü yaptırmak istenir. Seven insanları ayırmak, yuvaları dağıtmak, insanların işlerinin bozulmasını sağlamak gibi art niyetler içeren büyüler kötü niyetlidir ve kara büyüdür. Kara büyüler insanların içindeki kötülüğün dışa yansımasıdır.

Kişi ak ya da kara büyü yaptıracak medyumu bulmak için medyumlar hakkında yorumlar yapılan sayfalardan faydalanır ve kendisi için en uygun olan medyumu seçmeye çalışır. Unutulmamalıdır büyüler çok kuvvetli enerjilerdir ve çok dikkatli olunmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra