Menu

Medyum Yorum

Günümüzde birçok insan istekleri ve arzuları gerçekleşmesi iççin çeşitli büyü sitelerinden veya eş dosttan büyüler bularak, medyumlara başvurmaktadır. Medyumlar teknik bilgiye sahip olan aynı zamanda özel güçlere sahip insanlardır. Farklı boyutlarla iletişime geçerek istediğiniz konuyla alakalı büyüler yaparak, istekler ve arzularınızı yerine getirmektedir. Büyüleri yaptırmadan önce mutlaka bilmeniz gereken şey, büyüler kesinlikle dinimizde uygun değildir. Büyü yaptıranında yapanında ne bu dünyada ne de öbür dünyada yeri olmadığı için mutlaka iyi bir karar verilerek medyum yorum yapılmalıdır. Günümüzde birçok medyumcuya ulaşmanız kolaydır, önemli olan işini iyi yapan, büyülerinde başarılı olmuş medyumları seçmektir.

Sizde büyü yaptırmaya karar verdiyesiniz iyi bir medyum yorum yapan medyumcu arıyorsanız mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız. Medyumlar artık insanları dolandırmak sadece para kazanma amacıyla hizmet etmektedir. Bu tarz dolandırıcılara prim vermemek adına popüler olan ve büyülerinin gerçek olduğunu bildiğiniz medyumcular seçmeniz gereklidir. Medyumlar aynı zamanda dualar ederek, büyü işlemi yapmadan da size yardımcı olabilen insanlardır. Şehrinizde meşhur olan bir medyuma giderek derdinizi anlatabilirsiniz. Büyüler genellikle, âşık ettirme, bağlama, ayırma, geri getirme, kısmet açma kapama, kaybolan eşyayı buldurma, ölüm arzusu gibi isteklerle yapılmaktadır. Büyüler ikiye ayrılır. Kara ve ak büyüler olarak. Kara büyüler daha çok soğuk hayvan malzemeleriyle yapılırken ak büyüler, muska tarzı ya da nesneler üzerine yapılmaktadır.

Sizde büyünüzün konusuna göre medyum yorum istekte bulunabilirsiniz. Birçok büyünün farklı uygulama ritüelleri vardır. İsteğinizi medyumcuya bildirdikten sonra uygulama şeklini de arzu edebilirsiniz. medyumcular para karşılığında bazen de parasız olarak büyü yapmaktadır. Siz onlara problemlerinizi ve isteklerinizi anlattıktan sonra, sizlere gidiş yollarını anlatarak medyum yorum yaparlar. Medyumcuların anlatımından hemen sonra uygulamaya başlanabilir. Büyüler çok hızlı tesir eden ve çok tehlikeli güçlü tılsımlarla yapılan bir uygulama biçimidir. Büyüde kullanılacak malzemeleri eğer zor ise medyumcunuz temin edecektir, diğer malzemeleri ise büyü yaptıracak kişi temin etmelidir. Malzemeler temin edildikten sonra uygulamaya geçilir ve kısa bir süre sonra büyü yapılan kişi tesir altına alınacaktır. Büyü ile kişinin bilinci ele geçirilir ve kişiye komutalar verilir.

2 Comments
  1. MELDA Ocak 14, 2018 / Cevapla
  2. M.Ahmet Kostan Nisan 11, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra