Menu

Medyum Hoca Küsleri Barıştırma Büyüsü Yorumları

küsleri barıştırma büyüsüBen bir ablası ve bir küçük kız kardeşi olan biriyim. Onlarla genel olarak iyi anlaşır ve en ufak sıkıntılarda bile birbirimizin yanında olmaya çalışırdık. Kardeşler birbirini yerken biz her daim saygı ve sevgiyle iletişim kuruyorduk. Bu durum ablam evlenene kadar böyle devam etti ve ablam evlendikten sonra her şey çok değişti. Zaman geçtikçe daha az görüşmeye başladık. Eskiden birbirimizi her gün görmesek de mutlaka telefon ile arardık. Ama o benim telefonlarıma bakmamaya başladı.

Ayrıca her konuştuğumuzda da kestirip atıyor, lafı çok uzatmadan telefonu kapatıyordu. Bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştım. Bir gün evine giderek sorunun ne olduğunu öğrenmek istedim. Hayatımda ilk defa ablamla orada kavga ettim. Bana bir şey olmadığını canı nasıl isterse öyle davranacağını söylemişti.

Ablam bu hayatta değer verdiğim nadir insanlardır. Bu nedenle onunla aramın açılması asla tahammül edemeyeceğim bir şey. Ama o beni dinlemiyordu. Gün geçtikçe daha da kötü oluyordu. Ben yaşadıklarımı anlattığım bir blog sayfası kurmuştum. Burada ablamdan da bahsettim. Son zamanlarda ne kadar değiştiğini bana nasıl davrandığını anlattım.

Bir okuyucumdan gelen mesaj Medyum Hoca’ya başurmam yönündeydi. Onun bu işler ile ilgilendiğini ve hemen çözüm bulabileceğini söyledi. Merak edip internetten baktım. Herkes çok memnun kalmıştı. Bende denemekten zarar çıkmaz diyerek kendisini aradım ve tüm yaşadıklarımı en ince ayrıntısına kadar anlattım. Medyum Hoca da bana muhabbet ve sıcaklık vefkinden bahsetti.

Genelde medyuma ya da hocaya inanan bir insan değildim ben. Ama bu kadar insana yardım ettiyse elbet bana da bir faydası dokunur diye düşündüm. Yapacağı çalışmaları göndermesini istedim. Tüm detayları konuştuk ve bana hazırladıktan sonra göndereceğini söyledi. Kargonun evime gelmesi bir hafta gibi bir zaman aldı. Sonrasında benim yapacağım bir şey yoktu. Sadece durdum ve ablam ile aramın daha iyi olmasını diledim.

Onuncu güne gelirken ablam beni aradı. Bugüne kadar söyledikleri için özür diledi ve eskisi gibi olmamızı istedi. Sevinçten havalara uçmuştum. Hemen Medyum Hoca’yı aradım ve ne kadar faydalı bir insan olduğunu ona hatırlattım. O olmasaydı ablam belki de asla benim yanımda olmayacaktı. Medyum Hoca’ya yaptıklarının karşılığını hiçbir zaman veremem.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra