Menu

Medyum Hoca İle Yıldız Yükseltme

yıldız yükseltme21 yaşında bir kız olmama rağmen lise çağlarımdan beri hiç arkadaşım olmuyordu. Sınıf arkadaşlarım bile her zaman birlikte bir şey yapmak için toplanıyorlardı. Ama beni yanlarında istemiyorlardı. Ben de onların yanında durduğum zaman huzursuz oluyordum. Okulum bittikten sonra bir kaç iş yerine girip çıktım. Oradakiler ile de çok iyi anlaşamıyordum.

Sosyal medya üzerinden herkesin neler yaptığını görüp üzülmeye başlamıştım. Artık bu durumdan çok sıkılmıştım. Sosyal bir insan olmak istiyordum ve bende bir çok arkadaş edinmek istiyordum. Ama ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde olmuyordu. Sorunu kendimde aramaya başladım. Hatta bir ara psikoloğa gittim ve sosyal fobim olduğunu söyledi. Bunun için bir süre terapilere gittim, grup tedavilerine katıldım. Bana hiçbir faydası olmadı ve orayı da bıraktım.

İnternet üzerinden araştırmalar yapmaya başladım. Sürekli psikolojik sorunlar çıkıyordu karşıma. Ben sadece insanlar tarafından fark edilmek ve ilgi görmek istiyordum. Arama sonuçlarını biraz genişlettim ve Medyum Hoca’nın sayfasına rastladım. Bir anda dikkatimi çekti ve hakkındaki yazıları okumaya başladım. Tam bana göre bir çalışma yapabileceğini gördüğüm gözlerime inanamadım. Hemen telefon numarasını aldım ve aradım.

Medyum Hoca’ya durumumu anlattım. Ben zaten onun hakkında araştırma yapmıştım. Bana hemen yıldızımın düşük olduğunu ve bunu yükseltmek için bazı çalışmalar yapacağını söyledi. Hiç tereddüt etmeden hemen başlamak istedim. Bana çalışmalarını hazırlayıp gönderdiğinde konuştuğumuzun üzerinden bir hafta bile geçmemişti. İşe yarayacağına çok inandım. Ama nasıl bir manzara ile karşılaşacağımı tahmin edemiyordum.

Yaklaşık on gün geçti ve dışarı çıktığımda insanların gözünün benim üzerimde olduğunu gördüm. Daha önce hiç birlikte vakit geçirmediğim arkadaşlarım arayıp halimi hatırımı sormaya başladı. Bir anda çevremdeki insanların sayısı sayılmayacak kadar çoğaldı. O kadar mutlu oldum ki hayatımın bu kadar değiştiğine inanamadım. Medyum Hoca’nın yaptığı çalışmalar sonrasında  böyle bir sonuç alacağım aklıma bile gelmezdi. Ona olan minnet borcumu asla ödeyemem. Hayatım üzerindeki değişimleri kime anlatsam inanmıyor. Bende ne kadar derdi olan arkadaşım varsa ona yönlendiriyorum. Hepsi de çok memnun kaldı. Medyum Hoca sağ olsun.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra