Menu

Medyum Hoca İle İçkiyi Bıraktım

içkiyi bıraktıran vefkYaklaşık iki yıl önce hayatın getirdiği sıkıntılar ile birlikte çok fazla alkol almaya başladım. Genç biri olmama rağmen yaşadıklarım bana ağır gelmeye başlamıştı. Ben de arkadaşlarımın da etkisi ile alkole çok fazla yüklendim. Bir anda kendimi her gün içen bir insan olarak buldum. Tam bir yıl boyunca ne yaptığımı farkına varmadan bu alışkanlığıma devam ettim.

Alkol alışkanlığım yüzünden çevremdeki insanlar yavaş yavaş benden uzaklaşmaya başladı. Ailemden çok sert tepkiler alıyordum. Kız arkadaşım bile beni terk etti ve hiçbir şey düşünemez hale geldim. Bu bağımlılık gün geçtikçe bana daha fazla zarar veriyordu. En son ailemin de zorlaması ile hastaneye gittim ve ilaç tedavisine başladım. Bir hafta dayanabildim sadece. Sonrasında yine ilacı bırakıp aloke devam ettim.

Hangi doktora gidersem gideyim bana sadece basit ilaçlar veriyor ve tamamen kendi irademi kontrol etmem gerektiğini söylüyordu. Psikolojik anlamda da destek alsam da hiçbir işe yaramadı. Artık farkına varmıştım ama yine de kendime engel olamıyordum. Bir gün annem Medyum Hoca’nın varlığından ve yaptıklarından bahsetti. Ben bu tarz işler ile ilgilenmediğimi ve kabul etmeyeceğimi söyledim. Ama başka bir çarem kalmamıştı. Denemek istedim ve Medyum Hoca ile görüştüm.

Medyum Hoca bana irade için vefk çalışması yapacağından bahsetti. Açıkçası hiç detayları sormadan kabul ettim. Zaten işe yarayacağına hiç inanmıyordum. Çalışmaları bana gönderdiği gün bile alkol alıyordum. Bir anda içmeyi bırakıp söylediklerini yapmaya karar verdim. Talimatlarını bir bir dinledim ve sonuca ulaşmak için bekledim.

Tam bir hafta geçmiş olmasına rağmen ilk etkilerini gördüm. Artık alkol almadan da sakin bir şekilde durabiliyordum. Bir kaç hafta geçtikten sonra hiç alkol almamaya başladım. Artık çok daha iyi bir yaşam beni bekliyordu. Hemen kendimi toparladım ve işlerimin başına döndüm. Medyum Hoca sayesinde bağımlılığımdan kurtuldum. Kısa sürede hayatımı yaşamaya devam ettim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalacaktır. Resmen hayatımı baştan yaşamama neden oldu. O olmasaydı şu an çok daha kötü bir durumda olacaktım. Medyum Hoca’ya gitmek isteyenler hiç tereddüt etmesin. Kendisi herkese yardımı dokunabilecek bir insan.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra