Menu

Medyum Hoca İkna Vefki

medyum hoca ikna vefki3 senelik güzel bir ilişkim vardı. Her şey gayet güzel gidiyordu ve biz evlenmek için can atıyorduk. Bir gün sürpriz bir evlilik teklifi ile karşısına çıktım ve tabi ki kabul etti. Ailelerimiz ilk defa karşılaşacaktı. İstemeye de büyük bir hevesle gittik. Ama istediğimiz sonucu alamadık. Kızın ailesi bu evliliğin olmasını istemiyordu. Kızlarını yurt dışına göndereceklerdi ve orada kalması gerektiğini söylediler.

İki aile arasında şiddetli bir tartışma çıktı. Ortada kalan kız arkadaşım ve ben olmuştuk. İstemenin sonunda neredeyse kanlı bıçaklı olmuş bir şekilde evden ayrıldık. Benim ailem de artık böyle bir evliliğin olmasını istemiyordu. Çok güzel olacağını tahmin ettiğimiz gün bir kabusa dönüştü. Bu işten sıyrılmanın bir yolu da yok gibi görünüyordu.

Yaklaşık bir kaç ay hiçbir şey yapamadık. Gizli gizli görüşmeye devam ettik. Hatta bir ara kaçarak bile evlenmeyi düşündük. Ama ikimiz de ailemize değer veriyorduk ve kötü sonuçlar ile karşılaşmak istemiyorduk. Kız arkadaşım bana Medyum Hoca’dan bahsetti. Onunla görüşürsek her şeyin düzeleceğine inanmıştı. Açıkçası ben çok fazla inanmıyordum. Yine de son çare olarak denemek istedim ve Medyum Hoca’yı aradım. Daha önce adını hiç duymadığım çalışmalardan bahsetti.

Bize ise ikna vefki yapacağını söyledi. Ben de en kısa süre içerisinde başlamak istediğimi söyledim. Hem kız arkadaşım hem de benim için iki ayrı çalışma yaparak gönderdi. Biz işi garantiye almak adına bir ay bekledik. Sonrasında ikimiz de ailemiz ile görüştük. Aldığımız cevaplar inanılmazdı. Çünkü ailelerimiz artık bu evliliğe olumlu bakmaya başlamıştı. Tekrar isteme için hazırlandık ve bu sefer iyi anlaşan iki aile gördük karşımızda.

Tüm problemler bir anda uçup gitmişti ve bizim evlenmemiz için hazırlıklara başlandı. Çok zaman geçmeden söz ve nişan yapıldı. Şimdi ise evliyiz ve ailelerden yana hiçbir sıkıntımız yok. Medyum Hoca sayesinde bir yuva kurabildim ve çok mutluyum. Medyum Hoca çalışmaları ile bize hayatımızın en güzel günlerini verdi. Biz de sıkıntısı olan tüm arkadaşlarımızı ona yönlendirdik. Allah herkesin karşısına Medyum Hoca’yı çıkarsın.

One Response
  1. MURATT Temmuz 13, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra