Menu

Medyum Hoca Evlilik Büyüsü Yorumları

medyum hoca evlilik büyüsü32 yaşıma geldiğimde hala evlenmemiş biri olarak hayatıma devam ediyordum. Sadece işe gidip geliyor ve evde de ailemle çok fazla vakit geçirmeyi sevmiyordum. Ama gidecek başka bir yerim olmadığı için sürekli beni başlarından atma isteklerini dinleyip duruyordum. Özellikle annem sürekli evlenmem konusunda baskı yapıyordu. Her zaman yakınlarına bile beni şikayet ediyordu ve bu durumdan çok sıkılmaya başlamıştım.

Bende yaşıtlarım gibi evli bir kadın olmak istiyordum tabiki. Özellikle bir çocuk sahibi olmak en büyük hayalimdi. Ama ne yaparsam yapayım bir türlü evlilik için uygun insan ile karşılaşamıyordum. Elbet benim de dönem dönem ilişkilerim oldu. Fakat konu evliliğe geldiği zaman kimse yaklaşmak istemiyordu. En son ayrıldığım erkek arkadaşım da bir anda benden uzaklaştı ve hiçbir şey yaşanmamış gibi yoluna devam etti.

Bu durum artık canımı çok sıkmaya başlamıştı. Arkadaşlarıma ya da ailemden herhangi birine anlatamıyordum. Çünkü beni küçük görmelerinden korkuyordum. Son çare olarak internet üzerinden araştırma yapmaya başladım. İnsanlar neden evlenemez, ne engel olur gibi konulardan başladım ve medyumların böyle durumlara çare bulduklarını öğrendim. Kısa bir süre daha bütün medyumların çalışmalarını araştırdım ve Medyum Hoca ile karşılaştım.

Aslında internet ortamında yayılan bilgilere genel olarak güvenmem. Ama çaresiz kaldığım için başvuracağım kimse yoktu. En uygun insanın Medyum Hoca olduğunu düşündüğüm için bir kaç gün sonra telefon edebilme cesaretinde bulundum. Medyum Hoca’ya durumumu çekinerek anlattım. Bana konuştuklarımızın kesinlikle aramızda kalacağını söylediğinde içimde bir rahatlama oldu ve daha samimi bir şekilde anlatmaya devam ettim.

Medyum Hoca durumumu anladığını ve daha önce bunun için yaptığı çalışmalardan olumlu sonuçlar aldığını söyledi. Hemen başlamak istediğimi söyledim ve aşk için kısmet açma çalışmasını hazırladıktan sonra bana göndereceğini söyledi. İçim içime sığmıyordu. Çalışmalara başladıktan tam iki hafta sonra iş yerime gelen bir adamla tanıştım ve kısa sürede çok iyi anlaşmaya başladık.

Bir yıl içerisinde evlendim ve hayalimdeki gibi bir düğün yaptık. Şimdi ise ilk çocuğumu kucağıma almanın sevincini yaşıyorum. Bu duyguları herkesle paylaşmak istedim. Çünkü kimsede bulamadığım çareyi Medyum Hoca’da buldum. Eşime her baktığımda kendisini anıyor ve sürekli dua ediyorum. Medyum Hoca olmasaydı ben bugün hala ailemin yanında sığıntı olarak yaşamaya devam edecektim ve böylesine bir sevgiden mahrum kalacaktım. İyi ki Medyum Hoca ile çalışma fırsatı yakalamışım. Kendisine minnettarım.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra