Menu

Medyum Hoca Büyü Bozma Yorumları

Medyum Hoca büyü bozma yorumlarıYeni evli olmama rağmen çalışmaya devam ediyordum. Evlendikten sonra kısa bir tatil yapmıştık ve sonrasında iş hayatına geri döndüm. Her şey yaklaşık 2 ay boyunca sorunsuz bir şekilde ilerledi. Beni rahatsız eden tek konu eşimin iş yerindeki kadın arkadaşıydı. Sürekli gözü eşimin üzerindeydi ve gece geç saatlerde bile arıyordu. Bu kadının eşime karşı bir ilgisi olduğunu anlamıştım. Biraz geç olsa da müdahale etme gereği duydum ve iş yerine giderek onunla bir konuşma yaptım. Normalde çok sakin biri olarak tanıdığım kadın benim karşımda resmen bir düşmana döndü. Bizi kimsenin göremeyeceği bir yere götürdü. Burada işlerimi bozmak için elinden geleni yapacağını söyledi. Ben de kendisini tersleyerek oradan ayrıldım.

1 ay sonra tüm hayatım değişmeye başladı. Önce işten ayrıldım, işsiz kaldım. Sonra da eşim benden uzaklaşmaya başladı. Nereye gidersem gideyim insanlar yüzüme bile bakmıyordu. Kısa sürede depresyona girdim ve türlü türlü tedaviler görmeye başladım. Ama hiçbir faydası olmuyordu. Resmen üzerimde bir güç varmış gibiydi. Aslında tam olarak da öyleymiş. Daha önce de adını defalarca çevremden duyduğum Medyum Hoca ile çalışma kararı aldım. Kendisini arayarak uzun süren maceramdan bahsettim. O da bana üzerimde büyü olabileceğini söyledi. Bundan emin olması için biraz zaman istedi. Bir kaç gün sonra tekrar aradı. Üzerimde kesinlikle büyü vardı. Bende hemen çalışmalara başlamak istediğimi söyledim.

Medyum Hoca bana hazırladıklarını kargo ile gönderdi. Bazı vefkleri evimde bir yerlere koyarken, bazılarını da üzerimde taşımaya başladım. Bu saatten sonra her şeyin iyi ve güzel olacağına inandım. Çok geçmeden de olmaya başladı. Eşim bana daha iyi davranıyordu. Aynı zamanda bir çok iş yerinden de teklif geldi. Şimdi yeni bir işe girdim ve ailemi de toplamaya başladım. Üzerimdeki büyünün bozulması ile birlikte eski hayatıma kavuştum. Bu sırada sonradan eşimden öğrendim. Bana bunları yapan kadın da işten ayrılmış. Medyum Hoca sayesinde hayatımdaki engeller kalktı. Resmen yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Kısa sürede çok rahatladım. İyi ki Medyum Hoca ile birlikte çalışma kararı almışım. Çok memnun kaldım.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra