Menu

Medyum Hoca Bağlama Büyüsü Yorumları

medyum hoca bağlama büyüsü yorumları3 senedir birlikte olduğum bir adam vardı. Son zamanlarda aramızdaki sıkıntılar ve sorunlar gittikçe artmaya başlamıştı. Bu konuda ne yapacağımı bilmeden daha iyi olmamız için çabalıyordum. Bir ortak arkadaşımız sayesinde başka bir kadın ile birlikte olduğunu öğrendiğim an hayatımın şokunu yaşadım. Kime gitsem ayrılmamı, onu bırakıp başka biri ile birlikte olmamı söylüyordu. Ama ben dinlemiyor ve kesinlikle çok aşık olduğumu hissedebiliyordum. Her zaman onu yanımda istiyordum ve öğrendiğim gerçekleri de yüzüne vurma cesaretini kendimde bulamıyordum.

Bir süre kafamdaki çelişkilerden kurtulamadım. Gitmediğim psikolog, aile terapisti kalmadı. Evet evli olmamama rağmen aile terapistlerine başvurdum. Bu konuda uzman olduklarını düşündüğüm için. Ama yanılmışım. Sevgilim gün geçtikçe benden daha fazla uzaklaşıyordu. Normalde haftada 3-4 kez görüşmemize rağmen artık bir kez yüzünü zor görebiliyordum ve ondan vazgeçmek hayatım boyunca vereceğim en zor karardı.

Yaklaşık bir ay boyunca gerçekleri bilmeme rağmen onun yanında olmak için elimden geleni yaptım. Beni daha fazla sevmesi için sürprizler hazırladım, hiç beklemediği anlarda karşısına çıkarak güzel vakitler geçirmemizi sağladım. Ama yaptığım hiçbir yöntem işe yaramadı. En sonunda internet üzerinden bir araştırma yaptım. Vefk çalışmaları ile başlayan araştırmalarım Medyum Hoca’yı bulmam ile son buldu.

İlk önce hakkında sıkı bir araştırma yaptım. Ardından çevremdeki insanlara Medyum Hoca diye birini tanıyıp tanımadıklarını sordum. Aldığım cevaplar genel olarak olumluydu. Kendisi ile çalışmasalar da yakınlarımın hepsi çok meşhur olduğunu ve bugüne kadar yardıma ihtiyacı olanları asla yarı yolda bırakmadıklarını söyledi. Bu sayede edyum Hoca’ya bir anda güvenmem gerektiğini düşündüm ve kendisi ile iletişime geçmeye karar verdim.

Medyum Hoca’ya telefon aracılığı ile ulaştım. Yaptığı çalışmaları bir de kendi ağzından duymak istedim ve beni kırmadan tek tek her şeyi açığa kavuşturdu. Hemen durumumu anlattım ve başlamak istediğimiz söyledim. Bana yardımcı olacağı konusunda kendisine çok inandım. İyi ki de inanmışım. Bana yapacağı bağlama çalışmalarının çok etkili olacağını söylediğinde yüzümde anlamsız bir tebessüm oluştu. Çalışmalarımız bittiğinde ise sevgilim bir anda beni, benden daha çok seven biri haline geldi. Medyum Hoca’nın hakkı hiçbir zaman ödenmez. Yaklaşık bir yıl oluyor ve hala ilk günkü gibi bir sevgi görüyorum.  Ben de sevgilimi her gördüğümde Medyum Hoca’yı hatırlıyorum ve ne kadar muazzam bir insan olduğunu bir kez daha hatırlıyorum.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra