Menu

Medyum Hoca Aşk Büyüsü Yorumları

medyum hoca aşk büyüsü yorumlarıBen henüz 6 aylık evli bir adam olmama rağmen hayatımın en zor günleri ile karşılaşacağımı hiç tahmin etmiyordum. Çok severek evlendiğim ve her zaman bana aşka baktığını düşündüğüm kadın tarafından hiç üzülmediğim kadar üzüldüm. Muhteşem bir düğün yapmıştık ve her şey güzel bir şekilde ilerliyordu. Bana olan ilgisinde hiçbir zaman azalma olmadı. Bu nedenle ben de hiç şüphelenecek bir durum olduğunu düşünmemiştim.

Bir gece benden önce uyuduğunu gördüm. Yanına gittiğimde telefonunun ışığının yandığını fark ettim. Hiç kötü bir niyetim olmadan sadece biri arıyorsa merak etmesin diye telefonu açmak için komodine doğru yöneldim. Gördüğüm manzara karşısında ne yapacağımı bilemedim. Bir yandan uyandırıp tüm bunların hesabını sormak istiyordum, bir yandan ne söylemem gerektiğini bilmiyordum. Biraz da onun beni terk etmesinden korkuyordum. Telefonunu bir süre inceledikten sonra iş yerinden bir arkadaşı ile görüştüğünü öğrendim.

Hiçbir şey olmamış gibi yatağıma yattım. Ama günler boyunca gözüme uyku girmedi. Ona her baktığımda yaptıkları aklıma geliyordu. Ona zarar vermekten bile korktum. Çünkü gerçekten çok sinirlenmiştim. Ama yine de kendime hakim olabildim. Biraz zaman geçtikten sonra bu durumu bir arkadaşım ile paylaşmaya karar verdim. Uzun zamandır görüştüğüm liseden bir arkadaşım vardı ve ona durumu anlattım. Bana genel olarak bu tarz şeylere inanmadığımı ama eğer istersem bir medyum önerebileceğini söyledi. Hiç düşünmeden faydası olursa denemek istediğimi söyledim.

Hayatım boyunca medyumlara olan inancım yok denecek kadar azdı ve hiç ihtiyacım olmamıştı. Ama arkadaşım Medyum Hoca’yı önerirken kesin çözüme de ulaşacağımı söyledi. Aynı zamanda telefon ile görüşmek istemedim. Çünkü kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünmüyordum. Mail adresini aldım ve hemen bir ileti gönderdim. Aynı gün bana geri dönüş yaptı ve anlattıklarımın aramızda kalacağını söylediğinde çok rahatladım.

Medyum Hoca anlattıklarım doğrultusunda etkili bir soğutma çalışması yapacağını söyledi. Hazırladığı çalışma bir haftayı geçmeden elimde oldu. Söylediklerini harfiyen uyguladım ve sonuçlara inanamadım. Karım artık sadece benimle birlikteydi ve hayatında kimsenin olmadığına emindim. Bunu iş arkadaşlarından ve diğer yollar ile öğrendim. Çok mutlu oldum ve Medyum Hoca’yı defalarca rahatsız ederek teşekkürlerimi dile getirdim. Hala da zaman zaman arayıp halini hatırını sorarım. Beni hayata döndüren adam Medyum Hoca’dır. Kesinlikle işinde en iyisidir. Herkese de yardımı dokunur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra