Menu

Kuru Üzüm Büyüsü

Kuru Üzüm Büyüsü

Etkileme gücü çok yüksek olan kuru üzüm büyüsü yapılış aşamaları doğru yapıldığında çok etkili olacaktır. Kuru üzüm büyüsü kişilerin dileklerinin gerçekleşmesinin en hızlı yolu olarak kabul edilir.

99 Adet Kuru Üzüm Yöntemi

Kuru üzüm büyüsü yapılırken sıralamaya çok dikkat etmek gerekir. Öncelikle 99 adet kuru üzüm sayılmalıdır. 99 adet kuru üzüm bir mendilin içine konulur ve mendile düğüm atılır. Düğümler atılırken 3 kez Fatiha suresi, 7 kez İhlas suresi, 7 kez Felak suresi ve 7 kez Nas suresi okumak gerekir. Okumalar bittikten sonra mendil alınıp niyet edilir. Niyet ederken büyü yapılan kişinin, mendile atılan düğümler gibi kendisine düğümlenmesi dilenir.

Bu işlemden sonra okunması gereken dokuz tane esma bulunmaktadır. Ya Vedud, Ya Musavvir, Ya Hannan, Ya Mennan, Ya Deyyan, Ya Kadir, Ya Kafi, Ya Safi, Ya Cemil okunması gereken esmalardır.

Bir aşk büyüsü olan kuru üzüm büyüsü yapılırken sıralamaya ve sayılara çok dikkat etmek gerekir. İlk beş esma 99 kez okunmalıdır. Diğer dört esma ise 100 kez okunur. Her isim arasında Ayete’l-Kürsi okumak gerekir. Tüm bu işlemler bittikten sonra mendilin düğümü açılır ve üzüm taneleri yenilmeye başlanır. Üzüm taneleri dokuz gün içinde günde 11 tane yenilerek tüketilir.

21 Adet Kuru Üzüm Yöntemi

Bu yöntemde ise 21 adet üzüm kullanılarak kuru üzüm büyüsü yapılır. Öncelikle üzümlerin üzerine Yasin okunur. Okuma bittikten sonra kuru üzümler bir kabın içinde yavaş yavaş kavrulmaya başlanır. Üzümleri kavururken birer karadut ve beyaz dut çubuğu kullanmak gerekir. Dut çubuklarıyla karıştırılırken niyet de edilir.

Bu iki yöntemin de çok etkili olduğu kabul edilir. Kuru üzüm taneleri kullanılarak yapılan büyülerde sayılar ve zamanlama çok önemlidir. Güçlü bir büyü olduğu için kişilerin kendi başlarına yapması pek önerilmez. Bu büyüler yapıldıktan sonra istenilen kişilerin gelmesi çok kısa sürede gerçekleşecektir.

Kuru üzüm büyüleri muhabbet büyüleri arasında yer alan bağlayıcı büyülerdir. Ak büyü sınıfına sokulan kuru üzüm büyülerinin çok temiz niyetlerle yapılması ve bir art niyet barındırmaması gerekir.

 

2 Comments
  1. Zübeyde Aralık 6, 2017 / Cevapla
  2. ONUR Haziran 28, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra