Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun büyüsü bozma genellikle küs olan kişilerin barışmalarını sağlamak amacı yapılır. Bu büyü sayesin de kısa sürede bu kişiler tekrar birleşeceklerdir. Aralarındaki husumet sona erecektir. Bu büyü evi terk eden kişiler için de kullanılmaktadır. Oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kısa zamanda kişi üzerinde etki etmektedir.

Bu büyüyü yaptırmak için ilk olarak büyücüye gittiğinizde büyücü siz e kişinin ismini ya da annesinin ismini soracaktır. Bu isimler ile kuşun bir levha üzerine kurşun duası okunur ve isimler yazılır. Daha sonra bu levha ateşe içine atılır erimesi sağlanır. Kurşun büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Kurşun Büyüsü Bozma nasıl olur denildiğinde ise gene bunun için iyi bir büyücüye gitmeniz gerekmektedir. Bu büyü yapan kişi ve yapılan kişiye göre farklılık gösterecektir.

Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun Büyüsü Bozma
Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun büyüsü kişinin üzerinde farklı belirtiler göstermektedir. Özellikle kişi artık her şeyi olağan karşılamaya başlar ve güzellik ile karşılar. Bu şekilde de iki tarafta barışı sağlamış olacaktır. Büyü belirtileri olarak kişi artık büyünün etkisinde olacağı için farklı hareketler sergilemeye başlayacaktır ve cinlerin etkisi altında kaldığından dolayı da kendi gibi davranamayacaktır. Bu büyünün yapılmış olduğunu da kişinin farklı davranışlarından anlayabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüsü bozma işlemi için ise kişilerin bünyeleri çok önemlidir. Kişinin bünyesi ne kadar zayıf ise o kadar kolay büyü tesir eder ve büyü bozulur. Büyü eğer kuvvetli bir biçim de yapıldı ise bozulması da zor olacaktır. Eğer büyü daha basit bir şekilde ve kısa süreli yapıldıysa bu büyü kişilerin bünyelerine göre de farklılık göstererek kısa sürede bozulabilmektedir. Kurşun büyüsü bozma işlemi için büyüyü yaptırılan büyücüye gitmek daha faydalı olacaktır. Bu şekilde bu büyüyü kolaylık ile bozdurabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Ayguz kekül dedi ki:

  Hocam iyi günler. Eşimin birlikte olduğu bir bayan olduğunu öğrendim. Kadın bizi ayırmak için çok uğraştı. Bende üzerime büyü nazar gelmesin diye nuska yazdırmıştım. Eşim gördü sen bana büyümü yaptırıyorsun dedi. Bende al götür bir hocaya okut dedim. Bir gün sonra bana geri verdi. Aynısından bana da yazdır dedi ben parayla yazdırdığımı söyleyince tama o zaman boşver dedi. sonra kendisine baktırmış. Demişler ki kurşuna yazılmış ve geçtiğiniz bir yere konmuş . Ben internetten okudum. Kadın kendine bağlamak için kurşun büyüsü yaptırmış. Benim öğrenmek istediğim bu büyüyü biz dua okuyarak bozabilirmişiz. Bu konuda ne yapmam lazım.

 2. hasan kemal dedi ki:

  ben bir erkeğim ve bir kadın tarafından bana da kurşun büyüsü yapıldığını öğrendim. Aslında büyünün belirtileri kendisini o kadar çok belirgin etmişti ki evde sabahtan akşama kadar beni bekleyen eşimin yanına gitmek yerine farklı bir kadının yanına gitmek bana daha çok cazip geliyordu. Ne kadar bunun yanlış olduğunu düşünsem de ayaklarım geri geri gidiyor olsa da evli olduğumun bilincinde olarak başka bir kadınla yiyor, içiyor, geziyordum. daha sonrasında bunun dua ile bozulacağını etrafımdaki insanlar söylemişti fakat bir arkadaşımın medyum hocayı önermesi üzerine kendisi ile 05366988020 numarasından iletişime geçtim ve hocam dedim benim böyle böyle bir sorunum var istemede bunu yapıyorum ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor dedim. Etrafımdaki insanlar bana büyü yapıldığını söylüyor siz nasıl yardımcı olursunuz diye sordum kendisi de bana bir kaç işlemden sonra bende kurşun büyüsü olduğunu söyleyince baya bi sinirlenmiştim. Kim tarafından yapıldı diye sordum ve birlikte olduğum kadın tarafından başka bir medyuma yaptırdığını öğrendim. Medyum hoca hemen gerekli süreçleri bana anlattı ve tek tek her istediğini yerine getirdim. Bugün 16 gün oldu ve tam 8 gündür kadınla görüşmüyorum. Tamamen iletişimimi kopardım şimdi eşimle daha mutlu bir şekilde yaşıyorum. Geriye dönüp baktığımda nasıl böyle bir hata yapmışım diye kendime soru yönelttiğimde aslında hatanın bu büyüyü daha önce neden çözdürmediğime yoruyordum. Demem o ki kurşun büyüsü varsa evliliğiniz riske girebilir. O nedenle hemen bozdurmanız sizin için iyi olacaktır.

 3. semiha yılmaz dedi ki:

  kurşun büyüsü belirtilerini yaşadım araştırmalarım sonucunda bu siteyi buldum ilk zamanlar telefonla iletişim kurmakta zorlandım ama 05366988020 telefon numarasına whatsapp dan yazdım medyum hoca bana dönüş yaptı. Telefonla görüşme gereği bile duymadan sadece yazışmayla bana gerekli olan şeyleri yaptı ve tarafıma muska gönderdi. Muskayı takar takmaz üzerimde inanılmaz bir hafiflik hissettim. Sonrasında şüküler olsun büyü belirtilerinden kurtuldum.
  Belirtiler ise bunalma, daralma, gece uykuda kabus görme gibi şeylerdi. Şimdi ne kabus görüyorum nede kabus allaha şükür verdiğim numarayı aramaktan çekinmeyin arayamıyorsanız whatsapp dan yazın.

 4. ayşe nur dedi ki:

  bu medyum hoca sadece kurşun büyüsü mü bozuyor. kocama bir kadın büyü yapmış sanırım onu bozdurmam gerekiyor yardım edebilir misiniz

  1. Ayselce dedi ki:

   Hayır aşk bağlama geri getirme vefki ve celp dualarıda hazırlıyor. Ben yaptırdım çok mutluyum 🙏

 5. ünzile dedi ki:

  Ben ayrıldığım sözlümle tekrar barışmak biraraya gelmek için medyum arayışındaydım. aslında büyü yaptırmayı düşünüyordum ama ali hocam büyü yapmıyor bana Rahmnai yöntemlerle çalışltıgını belirtti ben gözümü karartmıştım büyü istiyordum heömen olsun istiyordum ama hiç birşeyin hemen olmayacagını olmama durumunun ,oldugunu söyledi. sonra aşk vefki yaptı bana aslında ümidim yoktu ama boynuma astıgımdan itibaren hayatımda öyle güzel değişimler oldu ki . sağolsun varolsun herkese tavsiye edeerim .

 6. şüheda asan dedi ki:

  ali oğuzhan hocama bağlama geri getirme celb işlemi yaptıerdım çok faydasını gördüm arkadaşlar kesinlikle herkese tavsiye ederim . 2. haftasında sevdiğim geri geldi..

 7. eda karaman dedi ki:

  gercekten fayda gören varmı arkadaslar aileme buyu yapıldıgını dusunuyom kocam evı terkettı zor durumdayım Gercekten fayda gören varsa bana ualasabılırmı Allah rızası ıcın

  1. kadir dedi ki:

   eda bacım valla ben cok faydasını gördüm. Banada büyü yapılmıştı ailem dagılma evresindeyken Ali oğuzhan hocamla iletişlime Geçtim verdiği dua sayesinde sanki kilitlenen herşey bir anda açıldı . hiç vakit kaybetme direk ara bence

 8. Hafize dedi ki:

  Sevgilimle ayrıldığımız günden beri tekrar kavuşmak için çok kez yazdım hep bana soğuk davrandı. İyice stres olmaya başlamıştım. Yazınızı okuduktan sonra düşünmeye başladım ve yorumlara göz attım herkes olumlu etki aldığını söylüyordu ben de karar verip yaptırdım hemen iletişşime geçtim hocam benim üstümde çok durdu çok ilgilendi. Sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum sevgilimle tekrar barışmamı sağladınız. Önce Allah sonra sizin sayenizde yuvam olacak ali hocam iyiki varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara