Menu

Kurşun Büyüsü Bozma

Kurşun Büyüsü

Kurşun büyüsü genellikle küs olan kişilerin barışmalarını sağlamak amacı yapılır. Bu büyü sayesin de kısa sürede bu kişiler tekrar birleşeceklerdir. Aralarındaki husumet sona erecektir. Bu büyü evi terk eden kişiler için de kullanılmaktadır. Oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kısa zamanda kişi üzerinde etki etmektedir. Bu büyüyü yaptırmak için ilk olarak büyücüye gittiğinizde büyücü siz e kişinin ismini ya da annesinin ismini soracaktır. Bu isimler ile kuşun bir levha üzerine kurşun duası okunur ve isimler yazılır. Daha sonra bu levha ateşe içine atılır erimesi sağlanır. Kurşun büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Kurşun büyüsünü bozma nasıl olur denildiğinde ise gene bunun için iyi bir büyücüye gitmeniz gerekmektedir. Bu büyü yapan kişi ve yapılan kişiye göre farklılık gösterecektir.

Kurşun Büyüsü Belirtileri

Kurşun büyüsü kişinin üzerinde farklı belirtiler göstermektedir. Özellikle kişi artık her şeyi olağan karşılamaya başlar ve güzellik ile karşılar. Bu şekilde de iki tarafta barışı sağlamış olacaktır. Büyü belirtileri olarak kişi artık büyünün etkisinde olacağı için farklı hareketler sergilemeye başlayacaktır ve cinlerin etkisi altında kaldığından dolayı da kendi gibi davranamayacaktır. Bu büyünün yapılmış olduğunu da kişinin farklı davranışlarından anlayabilirsiniz.

Kurşun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüsü bozma işlemi için ise kişilerin bünyeleri çok önemlidir. Kişinin bünyesi ne kadar zayıf ise o kadar kolay büyü tesir eder ve büyü bozulur. Büyü eğer kuvvetli bir biçim de yapıldı ise bozulması da zor olacaktır. Eğer büyü daha basit bir şekilde ve kısa süreli yapıldıysa bu büyü kişilerin bünyelerine göre de farklılık göstererek kısa sürede bozulabilmektedir. Kurşun büyüsü bozma işlemi için büyüyü yaptırılan büyücüye gitmek daha faydalı olacaktır. Bu şekilde bu büyüyü kolaylık ile bozdurabilirsiniz.

4 Comments
  1. Ayguz kekül Nisan 13, 2018 / Cevapla
  2. hasan kemal Mayıs 24, 2018 / Cevapla
  3. semiha yılmaz Mayıs 27, 2018 / Cevapla
  4. ayşe nur Mayıs 29, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra