Menu

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Ülkemizde en çok yapılan büyü uygulamaları aşık etme büyüleridir ve çok etkili sonuçları olduğu görülmektedir. Medyumların en çok tercih ettiği ve sonuçlarından emin oldukları köpek gibi aşık etme büyüsü ile kişiler sevgi dolu ilişkiler kurabilmektedir.

Aşk Büyüleri

İnsanlar en çok aşk büyüsü yaptırmak için medyumlara başvurmaktadır. İnsanoğlu var olduğundan beri aşk insanlığın en önemli konusu olmuştur. Aşk ile insanlar kendilerini bulutlarda hissedebilirken karşılıksız aşklar ise insana cehennemi yaşatabilir. Bu nedenle özellikle tek taraflı aşklar yaşandığında köpek gibi aşık etme büyüsü gibi aşk büyüleri devreye sokulmak istenmektedir.

Aşk adına yapılan büyülerin birçok çeşidi vardır. Bu büyülerde kullanılan malzemeler değişiklik gösterebileceği gibi kullanılan yöntemlerin de farklılaştığı görülür. Aşk büyüleri karşılıksız aşklar için yapılabileceği gibi süren ilişkiler için de uygulanabilir. Biten ilişkilerde taraflardan biri sevmeye devam ediyorsa partnerini geri getirmek adına da aşk büyülerine başvurabilir. Kara büyü uygulamaları olsa da aşk adına yapılan büyüler genellikle ak büyü uygulamaları arasında yer alır ve zararsız büyüler olarak kabul edilir. Toplum tarafından da kabul gören büyüler olduğu için yaygın şekilde yapılmaktadır ve ülkemizde medyumlar bu uygulamaları başarıyla gerçekleştirmektedir.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Günümüzde uygulanan aşk büyüleri asırlardır denenmiş ve yüzde yüz etkili olduğu bilinen uygulamalardır. Birçok yöntemle aşk büyüsü yapmak mümkün olsa da köpek gibi aşık etme büyüsü için kullanılan yöntem Vefk çalışmalarıdır. Medyum hocalar tarafından gerçekleştirilen bu çalışmalar için tarafların bazı bilgilerine ihtiyaç duyulur. Medyum hocalar kişilerin isimlerini, iki tarafın da annelerinin isimlerini ve doğum tarihlerini bilmek ister. Bu bilgiler Vefk hazırlama süreci için gereklidir ve Vefk bu bilgiler ışığında hazırlanır. Ebced hesap sistemi kullanılarak hazırlanan Vefk kağıtları medyum hocalar tarafından görevli varlıkların devreye sokulmasıyla aktif hale gelir ve büyüleme işlemi başlamış olur. Bu uygulamadan sonra büyülenen kişi karşı koyamaz hale gelir ve kendisine büyü yaptıran kişiye karşı derin duygular beslemeye başlar. Aşk büyüsü terk eden sevgili için yapılmışsa kişi büyük bir özlem ve aşkla ilişkiye geri dönecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra