Menu

Sevdiğine Kavuşmak İçin Kolay Tutan Aşk Büyüsü

kolay tutan aşk büyüsü yapılışıKolay tutan aşk büyüsü günümüzde oldukça tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Aşk duygusu dünyanın en güzel duygularından biridir. Bazı insanlarda aşk fazlasıyla üzülmelerine neden olurken bazı durumlarda ise tam tersine aşırı mutluluk kaynağı olabilmektedir. Bazı durumlarda aşk platonik olmaktadır yani tek taraflı olan aşk duygusunda insanlar aşk büyülerine yönebilmektedir.

Aşk büyüsünü yaptırmadan önce bu büyüyü gerçekten istiyor musunuz ya da istemiyor musunuz ona karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü büyü yapılırken daha tesirli ve etkili olması için büyüye inancınız oldukça fazla olması gerekmektedir. Dikkat etmemiz geren diğer bir durum ise büyüyü nasıl yapacağınızdır. Bazı büyüler uzman medyumlardan ya da hocalardan yardım alınmadan yapılabilmektedir. Bazı büyülerde ise tam tersi bir durum söz konusudur. Günümüzde çoğu insan büyü hakkında yereli bilgiye sahip olmamasına rağmen büyü yapmaya kalkışmaktadır. Bu durum sonrasında ise yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişinin yaptığı büyü daha etkisini göstermeden kaybolabilmektedir.

Aşk büyüsü yapılmadan önce hangi büyünün nasıl yapıldığı bilinmesi gerekir. Büyüye başlamadan önce elde edeceğiniz veriler ya da araştırmalar sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Yapılacak büyülerde hangi duaların nasıl okunduğunu bilmeniz gerekecektir. Belli dualar belli günler ve belli saatlerde yapılmaktadır. Bu durumu daha önceden araştırmanız sizin yapacağınız büyüyü kolaylaştıracaktır. Büyüler uygulanış biçimine göre farklılık göstermektedir. Bazı büyüler sabah yapılacağı gibi bazı büyüler gece yapılmaktadır. Bütün bu durumlar göz önüne alındığı sürece büyünün tutma ihtimali de artacaktır.

Kolay Tutan Aşk Büyüsü Yapılışı

Bu büyüde size ayet ve kelimeler sunulmaktadır. Ardından bu ayet ve kelimeleri tekrarlamanız gerekecektir. Elbette ki bunu yapmadan önce sevdiğiniz kişi ve kendi adınızla niyet etmeniz lazımdır. Bu gibi aşk büyülerinde extra bir şeye ihtiyaç yoktur. Büyüde kullanılan malzemelerin sadece bir tanesinin bile eksik olması yapılan büyünün tutma derecesini azaltacaktır. Eğer büyü yapmayı bilmiyorsanız ve gereken bilgi ve tecrübeye sahip değilseniz yapacağınız büyü size zarar verebilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra