Menu

Kısmet Açma Büyüsü

medyum hoca kısmet açmaÇok kötü giden bir aşk hayatına sahiptim. Çevremdeki herkes evlenmeye başladı. Ama ben kimse ile birlikte değildim. Üstelik biri ile duygusal bir bağ kurmaya çalıştığım zaman da başaramıyordum. Başta bekar olmanın tadını çıkardığımı söylesem de sonradan bu durum canımı sıkmaya başlamıştı. Gün geçtikçe daha fazla kafama takıyordum. Ama tam olarak ne yapacağımı da bilmiyordum.

Bu durum yüzünden defalarca arkadaş ortamımı değiştirdim, yeni gruplar ile tanıştım. Ama bana göre olan biri ile karşılaşmamıştım. Artık üzülüyordum ve bu durum sona ersin istiyordum. Hayatımın belki de en mutsuz dönemleriydi. Bir kaç kere çevremdeki insanların tavsiyelerine uymaya çalıştım. Ama söyledikleri hiçbir zaman işe yarar olmadı. Ben de daha farklı bir şey yapmaya karar verdim.

Bir medyum ile çalışma kararı aldım. Çok kısa bir araştırma yaptım ve bir kaç kere internette bulduğum medyumlar yüzünden dolandırıldım. Bana sürekli belirli bir süre veriyorlardı ve bu süreden sonra her şey güzel olacak diyorlardı. Ama onlara para verdikten sonra bir anda ortadan kayboldular. Ben de muhatap alacağım kimseyi bulamadığım için dolandırıldığımla kaldım.

Aslında bir daha medyum işlerine bulaşmamam gerekiyordu. Ama o kadar sıkılıyordum ki son kez şansımı denemeye karar verdim. Bu sefer uzun bir araştırma yaptım ve Medyum Hoca ile tanışma fırsatı yakaladım. Medyum Hoca benimle görüştüğü sırada onun hakkında da şüphelerim vardı. Ama hepsi boşunaymış. Çünkü herkesin söylediği gibi Medyum Hoca harika işler çıkarıyormuş.

Bana aşk için kısmet açma çalışmasını yapacağını söyledi. Ben de kendisine bunlardan haberim olduğunu daha önce de yaptırdığımı söyledim. O zaman iyi ki daha fazla dolaşmamışsın diyerek çevremdekileri de bu insanlara karşı uyarmamı söyledi. Haklı ve başarılı biri olduğunu o an anladım. Çalışmalarını bana gönderdikten sonra pek ümidim yoktu ama yine de son kez deneyeceğim için içim rahattı.

Çok zaman geçmeden bir çok erkeğin benimle ilgilenmeye başladıklarını fark ettim. Hem de neredeyse hepsi çok iyi insanlardı. Şu an içlerinden bir tanesi ile birlikteyim. Hayatımda olmadığım kadar da mutluyum. Bunlar hep Medyum Hoca’nın çalışmaları sayesinde oldu. Kendisine minnettarım. Umarım derdi olan herkes Medyum Hoca’yı tanır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra