Menu

Kıskançlık Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri ve amaçları birbirlerinden oldukça farklıdır. Büyülerin etki süreleri ve güçleri de bu yapım amaçlarına ve şekillerine göre farklılık gösterir. Aşk büyüleri ve bağlama büyüleri çok güçlü büyülerdir. Bağlama büyülerinden biri olan kıskançlık büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki eder ve kişinin davranışlarının değişmesini sağlar. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişinin size karşı daha ılımlı davranmasını sağlayabilir, kıskançlığının önüne geçebilirsiniz. Bu büyü için ayrıca kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Dinimizde büyü yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun büyü yapmamalı ve yaptırmayı terci etmemelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Yapım Şekli

Kıskançlık büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin ismi üzerine bir  muska yazılacaktır.  Bu muskayı mutlaka evinizde bir yere saklamalısınız ve sevdiğiniz kişi kesinlikle bu muskadan haberdar olmamalıdır. Kişi herhangi bir şekilde muskayı bulur ve açar ise büyünün tüm etkileri ortadan kalkacağı gibi aynı zaman da kişiye üç harflilerin musallat olması gibi olumsuz özelliklerle ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden bu büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Kıskançlık büyüsü yapımında medyumlar üç harflilerden de yardım alırlar. Kişi artık tamamen kendi iradesi dışında üç harflilerin verdiği vesveselere göre yaşamaya başlayacak ve bu sayede de sizi kıskanmayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin davranışlarını kontrol altına alabilirsiniz.

Kıskançlık Büyüsünün Kişi Üzerine Tesir Etme Süresi

Kıskançlık büyüsü etkili bir büyü olsa da bu etkileri belli bir süre boyunca kişi üzerinde görülmektedir. Bu yüzden bu tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir ve süre sona ermeden önce mutlaka büyünü yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi sizi kıskanmayacak ve büyünün etkilerini üzerinde taşımaya devam edecektir. Kıskançlık büyüsü yeniletilme işlemleri için tekrar medyuma gitmeniz ve bir muska daha yazdırmanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olur ve etkileri de kişi üzerinde süreklilik kazanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insanın sizi kıskanmasını önleyebileceğiniz gibi diğer olumsuz davranışlarını da kontrol altına alabilirsiniz. Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi de diğer büyülere nazaran biraz daha fazla sürecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra