Menu

Kişiyi Çaresizliğe Sürüklemek İçin Yapılan Uykusuzluk Büyüsü

Büyüler, kişilerin duygu ve düşüncelerini doğrudan etkileyen manevi bir tesirdir. Kişinin büyüden şüphelenebilmesi için hayatında birden bire değişikliler olması ve hayatının yavaş yavaş değişmesi gerekir. Kişinin karakter ve davranışlarında gözle görülür bir değişiklik fark edilirse büyüden şüphelenebilir. Kişiyi çaresizliğe sürüklemek için yapılan uykusuzluk büyüsü etkisindeki kişiye sürekli rahatsızlık verilir. Uykusuzluk büyüsü, çok kuvvetli ve etkili bir büyüdür. Kişinin etkilenme gücü zayıfsa çok kuvvetli bir şekilde etkilenir. Büyüyle kişinin uykuları kaçırılır.

 Uykusuzluk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Belirtileri

 Uykusuzluk büyüsü etkisi altındaki kişi, uyuyamaz ve uyuduğunda ise uykudan aniden uyanır. Uykuda sıçrar. Kişi nadir olarak uyuduğu zamanlarda ise uyku sırasında dişleri kitlenir. Kişi rüyalarında üç harflileri görür. Karabasan olarak bilinen hadiseyi sık sık yaşamaya başlar. Uykuya dalmak üzereyken ellerinde ve ayaklarında reflekse bağlı hareketler görülür. Kişi rüyasında kabuslar görür. Uykudayken düşecekmiş hissi duyar. Kişi bir süre sonra hiç uyumamayı tercih eder. Hayattan soğuyan kişi çıldırma boyutuna gelir. Büyü etkisindeki kişi, uykusuzluk nedeniyle yorgun, bitkin, halsiz düşer. Baş ağrılarından kurtulamaz hale gelir. Kişiyi çaresizliğe sürüklemek için yapılan uykusuzluk büyüsü kişinin psikolojik olarak aksi ve huysuz bir kişi haline gelmesine neden olur. Kişi uykusuzluğu sonucu intihara sürüklenebilir. Bütün bunlara neden olan uykusuzluk büyüsünü yapan veya yaptıran kişide büyük risk altındadır. Büyüyü yaptıran kişi kendi de etkilenebilir ve kişinin başına gelen bütün kötü olaylar onunda başına gelebilir. Bu gibi riskler iyice düşünülmeli ve medyum aracılığıyla karar verip yaptırılmalıdır.

 Uykusuzluk Büyüsünün Farkına Varma

 Kişiler kendinde büyü olduğu halde anlayamaz, bunu fark edemez. Bu gibi durumlarda büyü de aklına gelmeyebilir. Her şeyin yolunda gittiğini düşünür. Uykusuzluk büyüsü de bu tarz büyülerdendir. Kişi büyüyü yalnızca kendi yaşar. Etrafına sadece yorgunluğu, halsizliği yansıyabilir. Kişinin en yakın ve çevresindeki insanlar tarafından anormallik gözlenip anlaşılabilir. Onlar büyü yapılan kişiyi uyarıp yardımcı olabilir. Kişi bütün olumsuzlukları göz önünde bulundurur ve bir aksilik olduğunu anlar. Kişiyi çaresizliğe sürüklemek için yapılan uykusuzluk büyüsü fark edildiğinde çözüm yoluna gitmek ister. Uzun zamandır süren sıkıntılarından artık kurtulacaktır. Uykusuzluk büyüsü yapıldıktan sonra etkisindeki kişi bir medyuma gidip büyüyü bozdurabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra