Menu

Kısırlık Büyüsü

Kara büyü olarak bilinen kısırlık büyüsü kadınlara ya da erkeklere yapılabilmektedir. Oldukça kuvvetli etkileri olan bu büyü çeşidi kötü niyet besleyen kişiler tarafından yapılmaktadır. Yapılması durumunda ortaya çıka durum ise kadının çocuk doğuramaması, erkeğin ise cinsellikten soğuması manasına geliyor. Kısırlık büyüsünün yapılmasındaki amaç ise karı kocanın arasına fitne sokulması için tercih edilmektedir. Dışarıdan bu çifti çekemeyenler kısırlık büyüsü yaptırarak çocuklarının olmaması neticesinde ayrılmaları için yapılmaktadır. Ayrıca kişilerin cinsellikten soğuması istenilir. Cinsellikten soğuma ve çocuk yapamama durumu çift arasında aşılamayan bir sorun haline gelecektir. Bu kara büyüler genellikle çiftlerin arasını bozmak isteyen akraba bireyleri tarafından yapılabildiği gibi evli çiftler arasında kadını seven ya da adamı seven birileri tarafından yapılıyor.

Kısırlık Büyüsünü Kim Yapar?

Tamamen çözülmesi zor, bozulması ise imkansız olan büyüler arasında yer alan kısırlık büyüsü kişinin tek başına yapabilmesinin zor olduğu eğer yanlış şeylerin yapılması durumunda yapan kişi de ciddi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar genelde psikolojik etki gösterir. Aynı zamanda bazı tariflere göre ilerlemek yine felaketle sonuçlanabilir. Kısırlık büyüsü uzman medyum kişiler tarafından okunarak, tılsımlar eşliğinde vekf duaları ile yapılır. Eğer bu gibi kara büyülere ihtiyacınız varsa bizime iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kısırlık İçin Papaz Büyüsü Yapılır

Papaz büyüsü zannedildiği gibi papazlar tarafından yapılmaz. Uzman medyumlar, işin ehli medyumlar tarafından tılsım, vekf duaları veya muskalar ile yapılır. Bozulması oldukça zor olan bu kısırlık büyüsü için büyü yapan medyumun yanına giderek ya da telefonla iletişime geçerek sizden istenilen bilgileri kendisine vermeniz ve devamında büyü medyumunun size soracaklarını cevaplayarak sonuçlandırabilirsiniz. Genelde etkisi 72 saatte kendisini göstermektedir.

Kadınların adet kanı ile yapıldığı bilgisini buradan altını çizerek sizlere bildirerek büyünün dinen yasak olduğunun da bilgisini vermek isteriz. Ancak burada belirtilen büyü tamamen muska, vekf ve tılsımlar ile yapıldığı için günah tarafı ile pek bir alakasının olmadan yapıldığını söylemek isteriz. Her ne kadar adı büyü olarak geçse de vekf duaları ile bunu başarmak mümkün olabilmektedir. Büyü yaptırıp yaptırmama konusunda tamamen sizin bileceğiniz bir iş olup sonuçlarına katlanmak ise yine sizlerin bileceği iştir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra