Menu

Kişinin Üzerindeki Büyü Anlaşılır mı?

Birçok kişi son yıllarda ‘’ üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım ‘’ veya ‘’ büyü belirtileri nelerdir ‘’ gibi sorulara cevaplar aramaktadırlar. Büyüler ile hiç alakanız olmasa bile en yakın eşinizden, dostunuzdan, arkadaşınızdan büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Bu nedenle bir kişinin üzerindeki büyü anlaşılır mı, anlaşılır ise neler olur, kim anlar gibi soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ancak burada anlatacaklarımızı uygulamanız size göre bir çalışma değildir. Üzerinizdeki büyünün belirtisi neyi gösteriyor ise mutlaka alanında uzman havas ilmi medyumlarından destek almanız gerekmektedir.

Üzerimde Büyü Var mı Yok mu?

Eğer araştırmalarınız sonucunda büyü belirtileri sorunlarını birebir yaşıyorsanız muhtemelen ilk şüpheler sizi bir medyuma götürecektir. Medyum rabıta denilen bir çalışma ile üzerinizde büyü olup olmadığına bakar. Eğer büyü varsa büyünün kim tarafından yapıldığını kısmi olarak sizlere tarif edebilecektir. Rabıta bakımında ruhsal bozukluklar olup olmadığına bakılır. Mesela; psikolojik bir takım sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Büyü sadece kişinin üzerine birebir yapılmaz. Bulunduğu herhangi bir ortama da yapılabilmektedir. Bunlardan en sık rastlananı ise evin içerisine yapılan muskalar veya büyülerdir. Çoğu zaman da kişinin iş yerine, iş ortamına yapılabilmektedir. Kişi çok ciddi sıkıntılara girecektir. Bunalma, daralma, uyku bozuklukları, kabuslar, odada ses olmamasına rağmen sesler duyma, cin musallatı gibi daha sayılabilecek birçok ruhsal ve psikolojik sorunlar kendisini göstermeye başlar.

En büyük belirtilerden bir diğeri de yorgunluk, bitkinlik, halsizlik gibi gözlemlenmektedir. Bu belirtiler diğer fiziksel hastalıkların belirtisi olsa da çoğu zaman üzerinde büyü olan kişilerde bu belirtiler gözlemlenmektedir. Bu gibi sorunlar yaşanıyor ise ilk olarak büyüden şüphelenmek saçma olacaktır. Tıbbi bir müdahale gerektirebilen sorunlar da olabileceği için ilk iş doktor kontrolüdür. Eğer tıbben sorunlar çözüme kavuşturulamıyor ise muhtemel seçenek medyum desteğidir.

Bir kişiye büyü yapılmış ise enerji yüklemesi bedenine işlemiş olur. Büyüler genel olarak insan bedenine enerji olarak yüklenir. Bu enerji kişinin çoğu zaman halsiz kalmasına neden olabilmektedir. Kafada atılamayan düşünceler, sürekli stres hali, çabuk sinirlenmek büyü belirtileri arasındadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra