Menu

Kiriş Büyüsü

Kiriş Büyüsü Nedir?

Kiriş büyüsü bir bağlama büyüsüdür. Kişileri bağlamak amacıyla yapıldığı gibi erkeklik bağlama veya kısmet bağlama amacıyla da yapılır. Kara büyüler arsında yer alan kiriş büyüsü riskli bir büyüdür. Bu nedenle bu uygulamanın mutlaka işini çok iyi bilen kişiler tarafından yapılması büyük önem taşır. Kişiler birisini kendine aşık etme amacıyla da olsa bu büyüyü kendi başlarına yapma girişiminde bulunmamalıdır.

Kiriş Büyüsü Neden Yapılır?

Ülkemizde büyü işlemlerinin en fazla Anadolu’da yapıldığı görülür. Fakat kiriş büyüsü Anadolu’da yaygın olan ve uygulanan bir büyü türü değildir. Bu büyü insanların düşüncelerini ve bilinç altını etkiler. Kişilerde fiziksel belirtiler çok görülmese de ruhsal belirtiler çok fazla olacaktır.

Kiriş büyüsü son derece güçlü bir büyüdür ve uygulanan kişi üzerinde derhal etkilerini göstermeye başlayacaktır. İstediği insanı kendine bağlamak isteyen kişiler bu büyü yolunu kullanır. Erkeklerin erkekliklerinin bağlanması için de yapılır. Buradaki amaç erkeğin, büyü yaptıran kadından başka birisine karşı arzu duymasını engellemek ve başka kimse ile cinsel ilişki yaşamamasını sağlamaktır. Erkek başka bir kadınla cinsel ilişkiye girmeye kalksa bile başarılı olamaz.

Bu büyü erkekliği bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir. Uygulanan kişinin kendi iradesini tamamen kaybetmesine yol açacak kadar güçlü olduğu için kara büyü uygulamaları arasında yer alır. Kiriş büyüsü ile bağlanan kişi o kadar güçlü bağlanır ki bir daha koparmak mümkün olmaz. Sevdiği kişiyi kendine bağlamak için kiriş büyüsü yaptırmak isteyenlerin çok iyi düşünmesi ve emin olması gerekir.

Kiriş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir kadının veya erkeğin birisini kendisine aşık edip bağlamak amacıyla yapılan kiriş büyüsü için kullanılan malzeme iptir. İpin cinsi önem taşımazken aşamalı ve zor bir büyü olduğu bilinmelidir. Kiriş büyüsü ipe düğüm atılarak yapılır ve düğümler atılırken yapılan işlemler önemlidir. Bu büyü mutlaka işinde uzman olan bir medyum tarafından yapılmalıdır zira düğümler atılırken ve eşliğinde yapılacak işlemler sırasında hata olması vahim sonuçlar doğurabilir.

Büyü erkeklik bağlamak amacıyla yapılıyorsa kedi bağırsağı kullanılır. İki uygulamada da kullanılan malzemenin çok iyi saklanması gerekir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra