Menu

Kilit Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Her ne koşulda olursa olsun, şartlar neyi gerektirirse gerektirsin herhangi bir büyünün nasıl yapılacağının araştırılmasını açıkçası pek etik bulmuyoruz. Büyü süreçleri çok tehlikeli ve dini bütünlüğüne hakim olan medyumların, hocaların, alimlerin, ermişlerin, hüddamların yapması daha uygundur. Kilit büyüsü nasıl yapılır diye merak edenlere yüzeysel bilgiler aktarmaya çalışacağız. Ancak önceliğimiz kilit büyüsünün neden yapıldığına ve amacının ne olduğuna dair kısa bilgilerdir.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kişiyi bunalıma sokan, psikolojik sorunlar ortaya çıkaran, sevdiğinden ayrılmasını amaçlayan kara büyülerden birisidir. Tılsımlarla büyüye yön verilir. Edilecek niyete göre başlanır ve sonlandırılması ile başlanması arasında tam 7 gün bulunacaktır. Yani kilit büyüsü yedi günde elde edilen bir süreçtir.

Kilit Büyüsünün Amacı Nedir?

Kilit büyüsü ağırlıklı olarak kara büyü grubunda yer alır. Bazı medyumlar kilit malzemesi kullanarak kilit büyüsünü iyi niyetlerde yapabilmektedir. Ancak belki de %5’lik bir oranla ak büyü olarak yapılabiliyor.  Amacı insanlara kötülük etmektir. Huzuru kaçırmak, insanları mutsuz etmektir.

Kilit Büyüsünü Kim Yapar?

Medyum hocalar tarafından yapılır. İşinde iyi, alanında uzman bir medyum ile anlaşırsanız büyünün tutması bir hayli yüksektir. Çok etkili be tesirini hemen gösteren büyüler arasında belki de ilk sıralarda yer alır. Kilit büyüsünü yapmak için kolları sıvayanlarınız varsa bir an önce özüne dönmeli böylesine tehlikeli bir büyünün yapılması için kendisi değil işi bilen birisinin yapması gerekir. Kilit büyüsü yaptırmak için tanıdığınız bir medyum yoksa internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

Kilit büyüsü yaptıracağınız medyuma öncelikle resmi çalıştığını sorun ve gerekiyorsa belgesini yani vergi levhasına bakmak isteyiniz. Eğer bunu gösteremiyorsa bu medyumdan uzak durmalı ve başka medyumla görüşme yapmanızı tavsiye ederiz. Doğru medyumu bulduğunuza eminseniz büyüyü yaptırmadan önce enine boyuna tüm detayları, içinizdekileri, neden yaptırmak istediğinizi vs. medyuma anlatmalısınız. Siz ne kadar gerçekçi bilgi verirseniz büyünün tutmasını da o kadar güçlendirmiş olursunuz.

Kilit büyüsü gibi diğer tüm kara büyülerin yapılması günah olan işlemlerden birisidir. Bir insana zarar vermek gibi niyetiniz varsa ilk işiniz allaha havale etmek olsun büyülere başvurmadan önce büyüler hakkında gerekli bilgileri kadim büyü kitaplarından detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra