Menu

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler arasında yer almasından dolayı ismi de sık sık duyurulmuştur. Kilit büyüsünün amacı ise aşk büyüleri içerisinde yer almasından dolayı aşık etmeye ve kişiyi kendine bağlamaya yaramaktadır. Bu büyü sadece yapılan kişi etkilemez. Kişinin çevresini yani arkadaşlarını, ailesini de etkisi altına alan büyüler arasında yer almasından dolayı kapsamlı bir büyüdür. Kilit büyüsü kapsamlı bir büyü olduğu gibi de diğer büyülere göre de tesirli bir büyüdür. Sizlere bu yazımızda merak edilen tüm sorulara yanıt verirken aynı zaman da kilit büyüsü nasıl yapılır konusu hakkında da bilgiler paylaşacağız. Fakat öncelikle hatırlatmalıyız ki büyü yapmak oldukça günah olup, dinimizce yasak bulunmaktadır.

Kilit Büyüsü Yapılışı

Tarihi bakımdan eski Mısırlara dayanmakta olan kilit büyüsü yapılışı hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Fakat bu büyü etkili bir büyü olduğu gibi hata kabul etmemektedir. Aynı zaman da tılsımlı sözcükler de oldukça önemli olup, bunun için kesinlikle kilit büyüsünü tek başınıza yapmaya kalkmamalısınız. Yapılan küçük bir hata büyünün farklı boyutlara ulaşmasına neden olabilir ve kendinize ya da ailenize zarar gelebilir. Kilit büyüsü malzemelerin temin edilmesinden sonra 3 aşamada yapılan bir büyüdür. Kilit büyüsün de isminden de anlaşıldığı üzere kilit ile yapılmakta olup, kesinlikle kilittin daha önce başka yerde kullanılmış olması gerekirken aynı zaman da bu kilittin tek anahtarı olması gerekmektedir. Aksi halde büyünün tutması imkansız bir durumdur. Yeni alınmış kilit ile kilit büyüsü yapılamaz.

Kilit Büyüsünün Aşamaları

  • Kilit ve Anahtarın Torbalanma Aşaması

Kilit büyüsü ilk aşamasında kilittin ve anahtarının torbalanması ile başlar. Kilit ve anahtarı iki ayrı bir poşet içerisine konarak ağız kısmı sıkı şekilde bağlanmalıdır. Bağlana kilit ve anahtar belli bir süre bekleme aşamasına geçirilmelidir.

  • Torbaların Birleştirme Aşaması

Bu aşamada kilit ve anahtar konulan poşetler içerisinden çıkarılmalıdır. Fakat burada dikkat edilen nokta ağız kısmı açılmadan çıkarılmasıdır. Ağzı açılmadan çıkarmak için kilit ve anahtarı konulan poşetler altından kesici bir alet ile delinerek çıkarılabilir. Daha sonra ise tılsımlı sözcükler söylenerek kilit ve anahtar aynı torba içerisine konur.

  • Yakma ve Suya Atma Aşaması

Belli bir süre de aynı torba içerisinde bekleyen kilit ve anahtar yine ağzı açılmadan delici bir alet ile alt kısımdan açılır. Daha sonra ise elde edilen 3 poşet yakılmalıdır. Anahtar ve kilit ise birbirinden uzak yerlere olacak şekilde ırmak, göl, deniz gibi alanlara atılmalıdır. Kilit büyüsünde tüm aşamalar bir gün içinde yapılması gerekmekte olup, kesinlikle gün battıktan sonra başlanarak şafak doğmadan bitmiş olması gerekmektedir. Aksi halde büyünün tutması da imkansız bir durumdur.

Kilit Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Kilit büyüsü etkisi ise 11 günde göstermekte olup, büyünün son aşaması tamamlanmasının ardından 11 gün geçmesi ile etkisi göstermektedir. Bu büyü yapıldıktan sonra 10 gün boyunca kesinlikle hiçbir etki ile karşılaşmaz ve 11ci gün etkisini göstererek istediğinizi size vermektedir. Büyüde önemli olan dikkat edilmesi gereken noktalar olurken, tılsımlı sözcükler de büyük önem arz etmektedir.

Kilit Büyüsü Bozulur mu?

Kilit büyüsü de her büyüde olduğu gibi bozulabilen bir büyüdür. Tabi ki bozulabilmesi için öncelikle büyüye kişinin maruz kaldığını fark etmesi gerekmektedir. Fakat kilit büyüsü sadece kişiyi değil tüm yakınlarını da etkileyeceği için fark edilmesi de oldukça zor bir durumdur. Kilit büyüsü genel olarak bozulması oldukça güç büyülerden olup, eğer şanslıysanız anahtar, kilit ve yakılmış olan kül bulunur ise hemen bozulması da mümkündür. Fakat bunların bulunması da oldukça zordur. Tabi ki başka şekillerde de bozulması da mümkün olup, bunun için yardım alınması gerekmektedir. Aynı zaman da büyünün etkilerini azaltmak amacı ile büyü bozan dualar konusundan da yardım alabilir ve bu şekilde büyünün etkilerini azaltabilirsiniz.

Biz büyü gibi işlemler yapmamakta olup, aşk vefki gibi konularda sizlere yardımcı olmaktayız. Bizim yaptığımız işlemler kesinlikle günah olmadığı gibi sadece dualar ile yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra