Menu

Kıl ve Tırnak Büyüsü

Kıl büyülerine saç büyüsü de denilmektedir. Eğer kıl ve tırnak büyüsü yapılmışsa, amaç öncelikle birisinin aşık olmasını sağlamaktır. Saç büyüsü olarak da bilinen kıl büyüsü de tırnak büyüsü de çok güçlü etkileri olan büyülerdir.

Ak Büyü Mü? Kara Büyü Mü?

Kıl büyüsü de, tırnak büyüsü de hem bağlamak amacıyla, hem de ayırmak amacıyla uygulanabilmektedir. Bu nedenle kesin bir sınıflandırma yapmak pek mümkün değildir. Eğer kişi, birden bire aşık olmuşsa, aşık olduğu kişi aslında kendisine hiç uygun değilse, gözü aşık olduğu kişiden başka hiçbir şey görmüyorsa, aşık olduğu kişi için mantıksız davranışlarda bulunuyorsa, ailesini ve arkadaşlarını yok sayıyorsa, bazı bedensel ve ruhsal rahatsızlıklar yaşıyorsa bu kişiye kıl ya da tırnak büyüsü yapılmış olabilir. Burada cinsiyet önemli değildir. Kadına ya da erkeğe kıl ve tırnak büyüsü uygulanabilir.

Yapılan bu iki büyünün amacı da, uygulanan kişinin iradesini tamamen kırmak ve kontrol altına almaktır. Çok güçlü etkileri olduğu için büyüye maruz kalan kişi, yaptıran kişinin kontrolüne girecektir. Aşık etmek için yapılsa da, bir insanın aklına ve mantığına bu kadar etkin bir müdahalede bulunmak ne kadar ahlaki olur düşünmek gerekir. Kıl ve tırnak büyüleri yapılması nedeniyle birbirine hiç uygun olmayan insanlar bir araya gelebilir. Bu büyülerin uygulanması için büyü yaptıran kişinin, büyü yaptırdığı kişiyi sevmesi de gerekmemektedir. Büyü yaptıran kişi, sadece çıkarı için kişiyi kendine aşık edebilir. Bu nedenle, kıl ve tırnak büyülerini bir sınıfa koymak güçtür.

Etkili Bağlama Büyüleri

Yapılan kıl ve tırnak büyüsü etkili bağlama büyüleri arasında sayılır. Fakat kıl ve tırnak ile yapılan büyüler aynı zamanda etkili ayırma büyüleridir. Ayırmak için kullanıldıklarında büyüye maruz kalan kişinin şansı kalmayacaktır. Büyüyü yaptıran kişiye çaresizce bağlanacak ve bu uğurda birlikteliğini hatta evliliğini bitirecektir. Kıl ve tırnak büyülerine aynı zamanda yuva yıkan büyüleri denmesinin nedeni de budur. İnsan bedeninden bir parça kullanılarak yapılan büyüler çok etkili olmalarıyla bilinir. Böyle bir büyü yaptırmaya karar vermeden önce çok iyi düşünülmelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra