Menu

Kıl Büyüsü

Kıl büyüsü bir bağlama büyüsü olmakla beraber bağlama büyülerinin yapılış nedenleri farklılıklar gösterir. Bağlama büyüleri iki insanı birbirine bağlamak için yapılacağı gibi bağlı olan insanları ayırmak, insanların dilini bağlamak, kazanç bağlamak gibi birçok uygulama şekilleri vardır. Bağlama büyülerinden biri de kıl büyüsü olarak geçer ve toplum içinde saç büyüsü olarak da bilinir. İyi amaçlarla yapılan bağlama büyülerinin kötü amaçlar için de uygulanması her zaman söz konusu olmuştur ve insanların uykularını bağlamak, bir evin boşaltılmasını sağlamak, insanın akıl sağlığını bozmak amaçlı yapılan büyüler de vardır. Burada büyü yaptıran kişinin niyeti önemlidir.

İki Kişiyi Birleştirmek İçin Yapılan Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri iyi niyetlerle yapıldığında genellikle iki insanı birleştirme amacı taşır. Bağlama büyülerine bağlama tılsımları da denir ve kıl büyüsü yaptıranın niyetine göre bağlama tılsımı olarak kabul edilebilir. Bağlama büyüleri bağlanmak istenen kişinin tenine değmiş olan malzemeler ile yapılır ki bunlar kişinin saçı, kılı veya iç çamaşırı olabilir.

Bağlama büyüleri direkt olarak bağlanmak istene kişilerin düşüncelerine yönelir. Artık bu kişiler kendi iradelerini kullanamazlar ve bağlama büyüsünü yaptıran kişinin iradesine girerler. Bu kişiler birleştiğinde büyüye maruz kalan kişi diğerini delice bir tutkuyla sevmeye devam edecek ve bu kişinin dediği her şeyi sorgulamadan yapmaya başlayacaktır.

Bağlama Büyülerinin Etkileme Süreleri

Bağlama büyüleri kimi zaman o kadar etkili olur ki büyüye maruz kalan kişiler ölene kadar bu büyünün etkisi altında yaşayabilirler. Bağlama büyülerin en etkilisi saç ile de yapılan kıl büyüsü olarak bilinir. Kişiler genellikle kendilerine bağlama büyüsü yapıldığından haberdar olmadıkları için ömürlerinin sonuna kadar bu büyü ile yaşamaya devam edebilirler.

Bazı bağlama büyülerinin etki süresi daha kısadır ve süre bittiğinde yapılan bağlama büyüsünün etkileri ortadan kalkar. Bu büyü sayesinde bir araya gelmiş çiftin arasında sorunlar baş gösterir. Bu tür büyüler uygulanırken medyumlar ruhani varlıklardan yardım alır ve bu varlıklar kişilerinin yıldızlarının düşmesine neden olur. Zaman içinde büyü yapılan kişide de, büyü yaptıran kişide de birtakım psikolojik sorunlar ortaya çıkar.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra