Menu

Kendine Büyü Yapmak Günah Mı?

kendine büyü yapmak günah mıBüyü tarihi insanlık tarihi kadar büyük ve eskiye dayanıyor. Bu kadar eskiye dayanan bu büyü geçmişi beraberinde birçok gizem ve soruyu getirmiştir. Büyü denince herkesin korktuğu, çekindiği bilinmektedir. Büyü yapmak günah mı? Bu soru İslamiyet’in yayılmasından sonra daha çok sorulmaya başlandı. Büyü yapmak ve büyü gibi işlerle uğraşmak dinen caiz değildir. Bu durumda çok dikkatli olmak gerekir. Bazı yanlış şeylerin telafisi olmamaktadır.

İnsanların büyü yapmaları ve büyü yaptırmalarının birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebepler arasında genelde büyü yaptırmak isteyen kişisel maruz kaldıkları büyülerden kurtulmaya çalışan kişilerdir. İnsanlar size büyü yapmış olabilir. Bunu kendini geliştirmiş kişilerin dışında birinin anlaması mümkün değildir.

İnsan genelde büyülerden korunmak için kendine korunma büyüsü yaptırır veya kendi yapar. Kendinizin büyülerden korunmak için yaptığınız bu büyünün dinen belki açıklaması olabilir. Her işte olduğunu gibi bu durumda da insan niyeti çok önemlidir. Siz eğer ki bunu yapmak zorunda kalırsanız ve başka çareniz yoksa bunu yapabilirsiniz. İnsanın kendi kendine büyü yapması bazı koşullarda günah bazı koşullarda günah olmaya bilir. Tamamen insan niyetine dayalı bu durumlarda kalp temizliği önemlidir.

Büyülerden kendimizi korumak ve kendimize büyü yapmak için en doğru yol dua etmek ve hadisleri okumak veya hadisleri yazıp taşımaktır. Bu durum  dinen caizdir. Bu gibi durumları kişi genelde kendi yapamasa da, kendiniz yaparsanız da günah işlemiş sayılmazsınız. Kendinizi korumak için bol bol dua edin ve hadisleri okuyun. Kendini bu işte geliştirmiş kişilerden sizin için yapılmış özel cevşen ve muskaları taşıyın. Muskaların içinde hadisler ve dualar olmasına dikkat edin.

Güvenmediğiniz insanlardan bu tarz şeyler beklemeyin. Size bir yanlış veya kötülük yapmak isteyen insanlar olacaktır. Her söylenilene inanmayın ve dikkatli olun sadece bu konuda kendini geliştirmiş kişiler size yardımcı olabilir.

Büyü her an kapınızdan içeri girmiş ve size temas ediyor olabilir. Bu durumlarda genellikle his edilir, aile huzuru zedelenir ve büyü bulunan bir ortama huzursuzluk, hastalık ve belli başlı sıkıntılar oluşur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra