Menu

Kaynanamı Evden Uzaklaştırma Büyüsü

Her genç insan evlenip bir yuva kurmak ve kendi hayatının hakimi olmak ister. Evlilikler iki kişi arasında gerçekleşse de kimi evliliklerde tarafların ailelerinin ilişkiye fazla müdahil oldukları görülür. Bu durum çiftin hayatını olumsuz etkileyebilir ve kadın ya da erkek bu durumdan şikayetçi olabilir. Özellikle kadın ya da erkek anneleri çocuklarının bağımsızlaşmasına izin vermek istemez ve kurdukları yuvada da söz sahibi olmaya devam etmek isterler. Bu nedenle evliliklerin büyük hasar aldığı hatta ayrılıkla sonuçlandığı görülmektedir. Evlenen taraflardan birisi annesine çok düşkün olabilir ve annesini kendisi evliliğin içine katabilir. Bu durumdan şikayetçi olan eş kaynanamı evden uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyebilir. Bu büyü hiçbir neden yokken eşinin annesinin eve gelmesini istemeyen kişiler tarafından da yaptırılabilir. Kayınvalidelerle yaşanan geçimsizlik nedeniyle uzaklaştırma büyüleri arayışına girmek söz konusu olabilmektedir ve bu geçimsizlik özellikle gelin ve kayınvalide arasında görülür. Erkek anneleri oğullarına çok düşkün olur ve paylaşmak istemez. Aynı şekilde gelinler de eşlerini anneleri ile paylaşmak istemez ve bu durum ortaya birtakım gerginlikler çıkmasına neden olur.

Uzaklaştırma Büyüleri

İnsanlar farklı nedenlerle uzaklaştırma büyüsü yaptırmak isteyebilirler. Art niyetle yapılan uzaklaştırma büyüleri bir kenara bırakılırsa bazen de insanlar kendilerini koruma amaçlı olarak bu uygulamalara başvurabilirler. İnsanların niyetlerinin ne olduğunu anlamak mümkün değildir. Bazen insanın en yakınlarının dahi zarar vermesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle kişi kendisine zarar verdiğini düşündüğü bir akrabası, arkadaşı ya da komşusu için uzaklaştırma büyüsü yaptırarak kendiliğinden uzaklaşmasını sağlamaya çalışabilir. Bunların arasında kaynanamı evden uzaklaştırma büyüsü de yer alır.

Uzaklaştırma Büyülerinin Etkileri

Bir insan üzerine uzaklaştırma büyüsü yapıldığında artık o insan kendiliğinden büyü yaptıran kişiden uzaklaşacaktır. Aynı şekilde kaynanamı evden uzaklaştırma büyüsü yapıldığında da kayınvalide çocuklarının evine gelip gitmeyi kesecektir. Uzaklaştırma büyüleri, soğutma büyüleri, ayırma büyüleri aynı kategori içine sokulabilir ve bunlar kara büyü uygulamalarıdır. Bunların arasından sadece uzaklaştırma büyülerinde zaman zaman makul nedenler olabilmektedir. Sebep ne kadar kabul edilebilir olsa da kara büyü uygulamalarının çok tehlikeli olduğu ve olumsuz sonuçlara yol açabileceği göz ardı edilmemelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra