Menu

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir ve Nasıl Yapılır?

kaşık büyüsü nasıl yapılırKaşık büyüsünün yapılış amacı sevdiği kişiyi birbirine bağlamaktır. Bu sebepten dolayı da kaşık büyüsü günümüzde birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Genel olarak bu büyülerin yapılış şekli iki kaşığı birbirine bağlayarak bir yere gömülerek yapılmaktadır. Kaşık büyüsü hızlı tutan bir büyü çeşididir. Fakat kaşık büyüsünde kullanılan kaşık tahta kaşıktır. Kullanılacak olan kaşıkların saplarına hem kişilerin hem de annesinin isimleri yazılır.

Kaşıklar hazırlandıktan sonra mezara gömülür. Kaşıklar toprağın altında kaldığı sürece birbirini seven iki insan birbirlerinden kopamaz hale gelirler. Fakat kaşık büyüsü iki seven kişiyi birbirinden soğutmak için yapılırsa birbirlerini sevmezler, mutlu olamazlar ve kesinlikle bir araya gelemezler. Dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus vardır. Kaşıkların yönleri birbirine bakmalıdır eğer kaşıklar aynı yöne bakmazsa tam tersi bir durum söz konusu olur. Kaşıkların sapları birbirine bakacak yönde bağlanmalıdır ve birleştirilmelidir. Bu yöntemin yapılmasının sebebi iki insanı birbirine yakınlaştırmaktır. Eğer kaşıklar birbirine tersi yönde bağlanırsa büyü tam tersi etkiye girecektir ve birbirlerine yakınlaşması gereken çift tam aksine birbirinden soğur ve uzaklaşır. Fakat kaşık büyüsü çoğu zaman insanları birbirinden ayırmak için kullanılan bir büyüdür.

Kaşık büyüsünün yapımı kolay fakat bozumu zordur. Bir nevi kaşık büyüsü olarak da adlandırılır. Halk arasında kaşık büyüsü sinsi büyü olarak da adlandırılır. Kaşık büyüsüne maruz kalan kişiler nedensiz bir yere kavga edebilirler. Kavgalar hemen hemen her gün gerçekleşir ve kişiler birbirlerinden çok kısa bir süre içinde soğur. Kaşık büyüsünün en olumsuz nedeni kimi zaman evli ve çocuklu kişilere yapılmasıdır. Bu sebepten dolayı da parçalanmış yuvası yıkılmış aileler meydana gelir. Aynı zamanda hayatları kararmış çocukların dünyası yıkılır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü için iki tane tahta kaşık gereklidir. Tahta kaşık yerine metal kaşık kullanılmamalıdır. Tahta kaşık yerine metal kaşık kullandığınızda kavga eden çiftlerin ayrılıkları daha şiddetli olmaktadır. Mesela işin sonu cinayet ve yaralamaya kadar gidebilmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra